Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xZdzich

Ocena zestawu za 3800

Rekomendowane odpowiedzi

Weź pamięci o taktowaniu 2133mhz bo płyta i tak to zbije. Reszta raczej ok :) chyba że chcesz oc hehe. I zakładając, że nie chcesz wywal chłodzenie. Box bez problemu wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź pamięci o taktowaniu 2133mhz bo płyta i tak to zbije. Reszta raczej ok :) chyba że chcesz oc hehe. I zakładając, że nie chcesz wywal chłodzenie. Box bez problemu wystarczy

jak one są tańsze niz 2133mhz to nie widzę problemu żeby je kupić ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie chłodzenie trochę przepłacone.

ja dopłaciłbym do fera 3.

czy jakieś konkretne funkcje płyty B150 Ciebie interesują? jeżeli nie może warto zaoszczędzić i wziąć płytę H110.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie chłodzenie trochę przepłacone.

ja dopłaciłbym do fera 3.

czy jakieś konkretne funkcje płyty B150 Ciebie interesują? jeżeli nie może warto zaoszczędzić i wziąć płytę H110.

 

nie mam szczególnych wymagań, po prostu ma działac długo i stabilnie. a tą płytę wybralem bo często jest polecana jako budżetowa płyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Płyta i tak zbije ich taktowanie więc lepiej bierz https://www.morele.net/pamiec-kingston-hyperx-fury-8gb-2x4gb-ddr4-2133mhz-cl14-hx421c14fbk2-8-719420/ jeżeli zestaw głównie do gier to wystarczy Ci 8GB.

2. Osobiście brałbym Z3.

3. Może być, chociaz brałbym https://www.morele.net/zasilacz-xfx-core-ts-550w-p1-550s-gren-747191/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...