Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Saperiano

Telefon do 2000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam telefonu do 2000 zł. Telefon ma starczyć na dłuższy czas, nie mam zbyt dużej ręki i fajnie jakby ten telefon mieścił się do kieszeni :P. Przydałby się też dobry aparat. Rozważam kupno chińczyka, ale sam do końca nie wiem jakie to ryzyko ze sobą niesie. Krótko mówiąc: jestem zielony w tym temacie. Doradźcie mi żebym później nie żałował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie raczej szukałbym już czegoś zaufanego, z polską gwarancją, bo wybór i tak będziesz miał ogromny. Od siebie polecałbym Samsunga Galaxy S6/S6 Edge. Ekran 5,1 cala, dobre wyświetlacze Super Amoled, 3GB RAM. Z minusów brak karty pamięci i przeciętna bateria, ale wydajność tego telefonu do wynagradza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 2k trafisz też Nexusa 6P albo Huawei Mate 8, używane w dobrym stanie. Dobre aparaty, dobre baterie, w przypadku Nexusa też najnowszy android i zawsze najszybsze aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał albo Huawei P9, albo LG G5 (choć jest odrobinę droższy od p9) lub Galaxy S6. S6 najłatwiej dostaniesz i jeszcze do tego powinno Ci zostać kasy. P9 ma lepszą baterię, niegorszy aparat, dużo lepsze wykonanie (jak dla mnie). G5 ma genialną wydajność, świetny aparat, modułowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...