Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tonino96

[K] Samsung Galaxy S5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję wyżej wymieniony telefon. Samsung Galaxy S5. Telefon musi być 100% sprawny. Musi posiadać co najmniej roczną gwarancje. Nowy lub używany w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Cena jaką mógłbym przeznaczyć na telefon jest zależna od stanu i długości gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję wyżej wymieniony telefon. Samsung Galaxy S5. Telefon musi być 100% sprawny. Musi posiadać co najmniej roczną gwarancje. Nowy lub używany w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Cena jaką mógłbym przeznaczyć na telefon jest zależna od stanu i długości gwarancji.

S5 z Play z 9 lipca 2015, ale wgrany najnowszy, niebrandowany soft 6.0.1 od Samsunga. Jeszcze około roku gwarancji przed nim. Bez śladów używania - na ekranie od początku folia, całość ubrane w ZeroLemon 8500 mAh, więc nie ma żadnych odprysków, uszkodzeń itp. Oryginalna klapka od nowości nieużywana, podobnie jak oryginalna bateria i słuchawki. Bateria ZeroLemon pozwala bez problemu na 16h świecenia ekranu i jednocześnie ponad 5 dni czuwania. Cena za całość 1000 zł. Gdybyś był zainteresowany mogę wystawić na allegro (konto z ponad 700 gwiazdkami od 2002 roku).

Pozdrawiam, Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorns

chciałeś S5 a kupiłeś marnego A5... wymienił stryjek siekerke na kijek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałeś S5 a kupiłeś marnego A5... wymienił stryjek siekerke na kijek

 

1. Nie każdego stać na S7/6s

2. Wole mieć "słabszy" telefon, ale pewny z 3 letnią gwarancją i na miejscu gdy coś się z nim stanie, a nie później martwić się i wysyłać na drugi koniec polski...

3. A5 2016 spełnia moje oczekiwania, jakie miałem od telefonu.

4. Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...