Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rasterr

Rozdzielenie internetu.

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam liveboxa (niestety) orange. Chciałbym podzielić to tak, że jak np z internetu (2mb) korzystają dwie osoby to każdy z nich dostaje po 1mb. Można jakoś to zrobić ? w ustawieniach routera albo jakiś program ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem czy to taki super. Niektórym taka opcja jest potrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zakupić inny router co często nie wystarczy i należy dodatkowo wgrać na nim alternatywne oprogramowanie. Przed zakupem warto więc dowiedzieć się coś więcej o routerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba dodatkowego oprogramowania, ale nie wiem czy na liveboxie sie da - poszukaj opcji "przepustowosc lacza" albo podobnie brzmiacego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Livebox to jest maksymalnie wykastrowany z konfiguracji router od Orange, nie ma tam takiej opcji. Musisz kupić normalny router który albo ma taką opcję w standardzie, albo wgrać na nie alternatywne oprogramowanie które taką opcję posiada. Inna mozliwość, to zainstalowanie na komputerach NetLimiter, wtedy ten program będzie dbał o to zeby komputer nie ściągał ponad limit, ale to zaden problem zeby sobie taki program wyłączyć albo zmienić ustawienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...