Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ciechu723

Zasilacz do 150zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, padł mi zasilacz. Chcę kupić nowy jednak mam ograniczony budżet - 120-150zl. Czy opłaca się kupić zasilacz używany i na co muszę zwrócić uwagę przy kupnie? Kalkulatory poboru mocy wyliczają mi wynik poniżej 350W lub nieco powyżej. Mój sprzęt

Płyta główna ga-ma790xt-vd4p (gigabyte)

Procesor Amd X4 955BE

Karta graficzna Amd Radeon Hd7770

2 kości RAM 2x 2GB DDR3

Nagrywarka DVD

Dysk SATA 500GB

To chyba wszystko. Jeśli coś pominałem prosze mnie poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nówek jak powyżej przy czym i VS450 i VP500 to tak na prawdę ten sam zasilacz - platforma jest prawie identyczna. Z używek CoolerMaster G450M - na allegro masz je po 120 zł z roczną gwarancją, znacznie lepszy zasilacz od dwóch wyżej wymienionych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak już znalazłem. Mam nadzieję, że mimo braku oryginalnego pudełka w zestawie będą śróby montażowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilacze na poziomie tych z postu #2, tylko ceny panom się machnęły - czyt. za drogo...Twój zestaw dobre 300w obsłuży, najkorzystniej będzie wziąć tego g450m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok tylko cena się zmieniła że 119 na 149. Co sądzicie o sprzedania tej Hd7770 że 200 zł dostanę raczej i kupnie jakiejś innej może r9 280x musiałbym dołożyć jakieś 300. Chyba po prostu zaloze nowy temat jak uzbieram fundusze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal to samo, G450M lub dopłata tych 10 zł do G550M, jeśli chcesz wydać mniej to chociażby OCZ serii CXS (CoreXStream) lub SXS (StealthXStream), których jest pełno na allegro w okolicy 100 zł - zasilacz jest ok i poradzi sobie spokojnie z Twoim zestawem, ale jest sporo gorszy od serii G od Cooler Master.

 

Edit: Ewentualnie ten Antec VPF550 - ten sam poziom co Cooler Master G550M, tylko nie ma modularnego okablowania - tylko nie masz żadnej gwarancji + za wysyłkę liczą sobie jak za zboże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...