Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Shifttt

Dostępność VN7-592G

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Czy orientuje się ktoś, jak wygląda sprawa z dostarczaniem przez Acer'a laptopów do polskiego dystrybucji? Pytam się, ponieważ VN7-592G jest praktycznie całkowicie wyprzedany we wszystkich sklepach. Znalazłem może dwa sklepy, gdzie w jednym nie odpowiada mi konfiguracja, a w drugim laptop pochodzi z ekspozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cudowny sposób wszystkie modele poznikały ze sklepów w nocy z niedzieli na poniedziałek. Dzwoniłem do kilku sklepów pytając o szansę na sprowadzenie dodatkowych sztuk i usłyszałem, że zostały wycofane z produkcji i nie są dostępne w hurtowniach. Wielka szkoda... Z tego co się orientuje to są jeszcze dwa modele na allegro z outlet X kom, ale mają wypalone piksele na matrycy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba będzie kontaktować się bezpośrednio z Acer'em i pytać czy planują w najbliższym czasie jakieś dostawy dla polskiej dystrybucji. Zniknięcie wszystkich VN7 może mieć związek z kończącą się 31 lipca promocją Acer Cashback, więc mam nadzieję że jeszcze wrócą do sprzedaży, bo byłaby to wielka szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem dzisiaj do Acera i dowiedziałem się, że nie mają jakichkolwiek informacji na temat tego modelu i nie wiadomo czy wróci do sklepów. Dowiedziałem się tylko nieoficjalnie, że model nie jest już produkowany i sklepy w innych krajach też już wyprzedają zapasy magazynowe, ale czy to prawda to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...