Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gazi

[Sprzedam] - Phenom II x4, M4A785TD-V EVO, OCZ 4GB, Corsair 1GB

Rekomendowane odpowiedzi

Przedmiotem sprzedaży są:

 

- CPU: Phenom II x4 B50 3.2GHz

- PŁYTA: Asus M4A785TD-V EVO

- RAM: OCZ 4GB (2X2) AMD Black Ediition 1600MHz CL8 + Corsair 1GB XMS3 1600MHz CL7

- pudełka i kable + chłodzenie BOX(czytaj opis)

 

Procesor to odblokowany Phenom 550 dzialajacy jako odblokowany Phenom II x4 955. Procesor był odblokowany na sprzedawanej przeze mnie płycie i nigdy nie sprawiał problemów(a był używany głównie do gier, które mocno obciążają procesorjak Battlefield 4).

- Pudełko + Cooler

 

Pamięć ram to OCZ z serii AMD Black Edition, działające stabilnie i bez problemów. Dodatkowo dorzucam Kość Corsair 1GB. Obydwie pamięci są markowe i kosztowały mnie niegdyś blisko 500zł(ocz 400, corsair 100).

- Pudełko

 

Płyta posiada zintegrowaną kartę graficzną idealnie nadającą się do multimediów. Testowana przez rok, odpalała filmy w 4k bez problemów. Odblokowanie rdzeni na procesorze również błyskawiczne i bezproblemowe. Płyta ma bardzo rozbudowaną sekcję zasilania z chłodzeniem. Ma dwie wady. Jeden port SATA jest odczepiony(jest w pudełku) i zielona wtyka audio jest już "przejechana", ja używałam frontowej do przedniego panelu audio. Kosztowała mnie około 400zł.

- Pudełko + 4 kable SATA

 

Do zestawu mogę dorzucić człodzenie BOX do procesora z pastą termoprzewodzącą Arctic mx2(używaną), ale będzie to się wiązało ze zwiększonymi kosztami wysyłki, ponieważ człodzenie nie wejdzie do pudełka z płytą, procesorem i RAM-ami.

 

Powodem sprzedaży jest przesiadka na i5 6600k.

 

Cena ~250 - 299zł

 

 

Zapraszam

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=6383806433

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...