Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ganesh

Win10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie mam problem kilak dni temu podczas grania ekran zrobił się szary i miał pionowe paski zrobiłem reset komputera i ładował się do momentu w którym miał sie pokazać ekran logowania do konta, postanowiłem formata zrobić systemu po jego zainstalowaniu wczytał się normalnie pulpit ale po jakiś 30 sec ekran zrobił się czarny ( komputer ciągle pracuje ) więc postanowiłem zainstalować win 7 po zainstalowaniu wszystko dobrze chodziło po zainstalowałem sterowniki itd następnie kazano mi zresetować komputer więc tak uczyniłem niestety znów się zrobiło co z win10 podczas ładowania systemu ekran czarny i nic się nie działo ( działał tylko system awaryjny ) większość mówiła że to dysk padł ( seagate barracuda 500gb st500dm002 ) więc postanowiłem kupić nowy ( Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache (WD10EZEX) ) zainstalowałem system i po ok 1 minucie znów czarny ekran a komputer działa lecz po resecie uruchamia się normalnie ale tylko przez 1 min dopóki ekran nie zgaśnie.

 

Czy jest ktoś w stanie mi pomóc ( monitor na pewno jest sprawny )

 

Jeśli zły dział to przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrr po instalacji czego masz te czarne ekrany? Nie czasem karty graficznej? Bo wtedy to ona jest uszkodzona.

Do czego innego poza dźwiękiem nie jesteś zmuszony instalować sterowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie po instalacji systemu gdy uruchomię komputer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że jest integra.

Wymontuj kartę, i podłącz monitor do gniazda na płycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na integrze działa czyli nie potrzebnie dysk kupiłem karta graf padła ale już miałą swoje asus HD 7850

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo masz qmpli trolli, albo juz ich więcej nie pytaj o porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...