Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AndżejpPC

Porada - co kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Właśnie założyłem konto na tym portalu i od razu chciałbym się Was poradzić. Mam trochę kasy i chciałbym sobie kupić PS4. Do tej pory śmigałem na PC i PS2. Jaki zestaw i za ile musiałbym sobie kupić, żeby nie żałować wydanej kasy? Jakie gry do tego? Gram dosłownie we wszystko, ważne by gra miała MOC. Zaznaczam, że nie jetem jakimś maniakiem gier, ale lubię spędzić parę wieczorów grając w Wiedźmina, GTA lub też Fifę. Czekam na Wasze rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andżej, a zauważyłeś podpięte tematy do zadawania takich pytań? Zadaj pytanie tam, na pewno ktoś Ci odpowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję rozpocząć przygodę z PS4 zdecydowanie z grubej rury czyli od Uncharted 4 chcesz efektu wow to będziesz go miał na pewno (lub rozpocząć zabawę z serią od przejścia pierwszych trzech części w wersji remastered) do tego polecę koniecznie Last of us i np. Until dawn jeśli szukasz czegoś ciekawego w trochę innych klimatach. Z wyścigów koniecznie powinieneś zagrać w driveclub, można kupić za grosze, a to po prostu trzeba zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...