Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ilop

Win 7 nie chce się zaktualizować

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zrobiłem format win 7 podczas próby aktualizowania przez windows update szuka i szuka nawet do paru godzin po czym twierdził że nic nie ma i mogłem jeszcze raz kliknąć aby za parę godzin zobaczyć znowu, że nic nie ma, system formatowałem 21 lipca ale dzisiaj dopiero zauważyłem że nic nie pobrał próbowałem wszystkiego, usuwanie folderu SoftwareDistribution wyłączanie zatrzymywanie różnymi sposobami jakimiś "programami" ze strony windowsa dalej nic wyświetlał że nie można "zainstalować" aktualizacji więc się poddałem zrobiłem znów format.Jak się domyślacie to samo, więc spróbowałem sposobu z antywirem 360 total security który pobiera je sam i można wybrać co dokładnie się chce, pobrał i czekam 2 godzinę na zainstalowanie jednej z 311 aktualizacji, nic i nie mam już pomysłu, myślałem że serwery przeciążone bo ludzie 10 pobierają na potęgę bo zaraz się kończy ale teraz mam to pobrane a nie chce się zainstalować i to z 360 total security.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu też się z tym trudziłem ale mi się udało szybko to naprawić. Tylko teraz nie pamiętam dokładnie co pomogło. Wiem, że usunąłem folder ten który napisałeś oraz zainstalowałem jakieś dwie aktualizacje i po paru minutach ruszyło. Tą na pewno zainstalowałem KB3102810.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz usługę Windows Update, ściągnij i zainstaluje aktualizację przez WSUS Update, włącz Windows Update, przeprowadź ponownie skanowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agent_x007 próbowałem :) przed formatem i po formacie

 

edit1: mattpl pobrałem KB3102810 ze strony supportu windowsa i przez 50 minut miałem "Autonomiczny Instalator rozszerzenia Windows Update" "Trwa wyszukiwanie aktualizacji na tym komputerze..." i po 50 minutach dalej nic klikając anuluj się zawiesił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agent_x007 próbowałem :) przed formatem i po formacie

 

edit1: mattpl pobrałem KB3102810 ze strony supportu windowsa i przez 50 minut miałem "Autonomiczny Instalator rozszerzenia Windows Update" "Trwa wyszukiwanie aktualizacji na tym komputerze..." i po 50 minutach dalej nic klikając anuluj się zawiesił.

ten update należy instalować zaraz po uruchomieniu systemu, przy wyłączonym automatycznym sprawdzaniu aktualizacji (nie mylić z wyłączeniem usługi windows update).

to samo dotyczy instalowania paczki convenience rollup 2016.

 

windows i tak może po tym update potrzebować or paru do kilkunastu godzin na skanowanie i pobranie aktualizacji - potem już powinien zachowywać się normalnie.

 

Ja po prostu ociągnąłem obraz ISO na dysk za pomocą media creation tool KLIK i z niego odpaliłem, wtedy poszło. Co ciekawe trzeba było ściągnąć ISO na dysk bo bez tego nawet ten programik nie pomagał :E

w temacie mowa jest o aktualizacjach dla Windows 7, a nie o upgrade do Windows 10.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle żaden z wyżej wymienionych sposobów nie zadziałał, ale rozwiązałem problem, zainstalowałem z innej płytki, wszystko elegancko poszło, coś musiało się pogmatwać bo po 3 formacie z tej samej płytki nie mogłem dalej niczego zainstalować, inna płytka poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...