Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xGontar

Monitor 144hz problem. Czy istnieje program który pokazuje hz w grze.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem mam wrażenie że csgo nie wyświetla mi 144hz. W systemie jak i panelu nvidia ustawiłem 144hz. Jak i w menu startu csa -refresh 144 -freq 144. FPS w grze stałe 200. net_graph 3 jak i fps_max 200 ustawione. Kabel dual DVI.

 

MOJE PYTANIE BRZMI. Czy jest jakiś program który pokazuje odświeżanie monitora w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj przycisk na monitorze pokazuje aktualny "status" wiec podczas gry wcisnij ok/menu cokolwiek tam masz i zobacz co ci wyswietli.

ps. do csa przy 144hz dobrze miec ustawione 288fps-ow (odswiezanie x2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASUS VG248QE

 

zmieniaj odświeżanie na pulpicie i zobaczy czy zmieni się też w information, jeśli będzie zgodne z tym co dałeś to odpal gre i wiesz co zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zmienia się. Czyli w grze na 100% powinienem mieć 144hz tak? Z ustawieniami w systemie te 144hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zmienia się. Czyli w grze na 100% powinienem mieć 144hz tak? Z ustawieniami w systemie te 144hz.

 

kombinuj, ustaw w grze 60hz i sprawdz w osd, potem np 120 czy 144, jesli bedzie w osd tyle ile ustawiles to powinno tak byc.

mialem ten monitor ale wtedy gralem w bf-a 4 i dzialalo :)

i pokombinuj z fps-ami w sensie daj 2xHz+1 więc na 144hz daj na 289fps w grze.

nie wiem czemu, tak piszą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kombinuj, ustaw w grze 60hz i sprawdz w osd, potem np 120 czy 144, jesli bedzie w osd tyle ile ustawiles to powinno tak byc.

mialem ten monitor ale wtedy gralem w bf-a 4 i dzialalo :)

i pokombinuj z fps-ami w sensie daj 2xHz+1 więc na 144hz daj na 289fps w grze.

nie wiem czemu, tak piszą :E

Ale jak odpalam gierkę z komendą fps_max 80 to cały czas pokazuje 144hz więc jak to mam zrobić? Przecież w osd pokazuje tyle ile jest ustawione w windowsie. Chyba tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak odpalam gierkę z komendą fps_max 80 to cały czas pokazuje 144hz więc jak to mam zrobić? Przecież w osd pokazuje tyle ile jest ustawione w windowsie. Chyba tak jest?

 

co ma max fps w grze do hz?

ustaw w csie odswiezanie na 60 i sprawdz osd, potem daj 120 i 144.

jesli bedzie sie pokrywac to znaczy ze dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem. :) Dzięki wielkie! :)

 

jeszcze sprawdz jak bedzie sie gralo z fps-ami ustawionymi na 144 a jak na 289 o ile ci sprzet uciagnie, bo ja osobiscie nie widze opcji utrzymania stałych 300 stojąc w 2 dymach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym sprzęcie:

Gtx 960 4gb

8gb ram ddr3 1600mhz

i5-4460

Wyciągam jakieś 250 fpsów na ustawieniach low. Więc ustawione mam 250 Ale jestem ciekaw jak by było w tych 289 dużej różnicy chyba nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...