Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Piter917

Podkręcanie dla zielonych!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, jakbym zakupil procka z OC to moge na starcie podkrecic produkt? Nie bedzie to konfliktowe? I bedzie dzialal szybciej?

Jestem w tym zielony ale teraz ceny cpu z oc i bez sa minimalne.

Prosze o odpowiedzi, dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie znasz to zdecydowanie odradzam na starcie. Złóż, dokładnie przetestuj, sprawdź czy wszystko działa. Może w ogóle Tobie nie jest potrzebne podkręcanie buywane przez Ciebie programy biurowe i naukowe będą działały wystarczająco szybko. O podkręcaniu pomyśl za kilka miesięcy jak już opanujesz komputer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie znasz to zdecydowanie odradzam na starcie. Złóż, dokładnie przetestuj, sprawdź czy wszystko działa. Może w ogóle Tobie nie jest potrzebne podkręcanie buywane przez Ciebie programy biurowe i naukowe będą działały wystarczająco szybko. O podkręcaniu pomyśl za kilka miesięcy jak już opanujesz komputer.

 

Komp do gier, nie zadne programy :P

Nigdy nie mialem PC z OC i nie narzekalemm szczerze mowiac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, jakbym zakupil procka z OC to moge na starcie podkrecic produkt? Nie bedzie to konfliktowe? I bedzie dzialal szybciej?

Jestem w tym zielony ale teraz ceny cpu z oc i bez sa minimalne.

Prosze o odpowiedzi, dziekuje.

kup i podkrecaj tylko wczesniej poczytah cos na ten temat - poradz sie ludzi i baw sie ;)

 

ps jakiego procka chcesz kupic - pamietaj zeby podkrecac trezba tez miec do tego odpowiednia plyte w miare dobry zsilacz itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup i podkrecaj tylko wczesniej poczytah cos na ten temat - poradz sie ludzi i baw sie ;)

 

ps jakiego procka chcesz kupic - pamietaj zeby podkrecac trezba tez miec do tego odpowiednia plyte w miare dobry zsilacz itp.

 

Czytam czytam i nie jestem w ciemie bity :D i5 6600k, pc do gierek, nawet bym brata poprosil o oc, on sie na tym zna, on pracuje na kompie, ja tylko gram xD

 

Tylko chcialem zapytac czy oc dla laika jest oplacalne i komp na tym nie ucierpi? Bo ja widze to tak - podkrecam do np 4.4GHz i mam szybszy cpu :P przejdzie tak? Bo zazwyczaj widze. Ze ludzie ktorzy sie znaja i bawia biora oc tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, kupujesz takiego 6600k i gdy czasami przyda się więcej mocy ( w grach często przydaje się podkręcony procesor) to podkręcasz go do tych 4.4GHz i masz procesor szybszy o jakieś 25% bez wymiany żadnej części. Niestety przy zakupie trzeba trochę dopłacić jakieś 300-500zł żeby mieć OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, kupujesz takiego 6600k i gdy czasami przyda się więcej mocy ( w grach często przydaje się podkręcony procesor) to podkręcasz go do tych 4.4GHz i masz procesor szybszy o jakieś 25% bez wymiany żadnej części. Niestety przy zakupie trzeba trochę dopłacić jakieś 300-500zł żeby mieć OC.

 

Jak mozna miec 25% wiecej mocy to wolr wydac te 500zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, że 25% więcej mocy to nie oznacza o 25% więcej FPS :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...