Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

i3ajtak

brak dostępu do wi-fi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W ramach przedłużenia umowy dostałem nowy internet 60mb/s i zamontowali mi modem w domu ze światłowodami. Internet na komputerze mam, ale skąd mam wziąć wi-fi do telefonu? wykrywa mi ten modem huawei w telefonie, ale jest hasło, którego nie znam. Stronki konfiguracyjnej jak w przypadku mojego routera starego nie ma, wpisuje 192.168.0.1 albo 192.168.0.0 lub moją bramę domyślną i nic, jest napisane witryna nieosiągalna, albo odrzucono połączenie.

Co mam zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz sam sprawdzić jaka Ci bramę przydzielił w ustawieniach połączenia sieciowego.

Jak tam przez hasło też nie dasz rady wejść, może zapytaj dostawcę o hasło, jak nie da to wbij na router przez program Router Scam v2.51 by Star/M.

On przechwyci hasło na bramę, a tam nadasz hasło własne do WiFi, powinno się udać zmienić bez znajomości starego.

W razie tzw timeout bramy, można odłączyć router od zasilania.

Jak próby się nie powiodą, kup router żeby rozeslac z LAN po WiFi ten sygnał z kabla który wpinasz do komputera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wpisuje bramę w przeglądarkę to wyświetla mi: Ta witryna jest nieosiągalna Serwer (i tutaj moja brama) odrzucił połączenie.

mam router na biurku, do którego jest internet radiowy podłączony, żeby wi-fi mieć.

Jak wpinam Lan od modemu do Wan routera i od routera do komputera to nie ma internetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak po odłączeniu od gniazdka router robi to samo, to kicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi gościu mówił, że ten router, który mam już nie potrzebny jest, bo modem ma wi-fi

tylko skąd ja mam do niego hasło wziąć ;d

a jak podłączę modem ---> router ---> komputer to internetu brak i całkiem inną sieć wykrywa

 

Dobra, zrobiłem tak: podłączyłem modem do routera i do komuptera, zmieniłem w routerze na dynamiczne IP i działa. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o hasło dostawcy można zapytać, po co Ci dwa graty w domu co się nawzajem zagłuszaja. Kanał chociaż ustaw w odstępie min. 3-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się czasem oba ustawiają na 1, 12, lub 6. Zależy co za producent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...