Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gazi

Montaż 8 pin CPU power cable

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakiś bezpieczny sposób by zamontować kabel zasilający 8 pin przeprowadzając go tyłem obudowy? W moim przypadku wszedł on w slot płyty głównej, ale musiałem go wygiąć/obkręcić o 360 stopni by wpasował się do slotu, a nie wiem czy to bezpieczne na dłuższą metę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nic nie wybuchnie ale przeciez kabel mozez obrac juz wczesniej o dowolny kat aby pozniej nie bylo problemu czyz nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się temu przewodowi nie stanie, ułóż go tylko tak aby nie skręcał się za mocno w jednym miejscu, tylko rozłożyć po długości i tyle problem solved.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed:

 

DSC00059.jpg

 

DSC00060.jpg

 

 

Teraz:

 

DSC00062.jpg

 

 

 

Rysy:

 

DSC00061.jpg

 

 

Zamontowałem na nowo tak jak w poprzednim zasilaczu, kabel sie nie ciśnie ale jest troche zagiety.

 

BTW. teraz zauważyłem te rysy przy robieniu zdjęcia... pewnie powstałe w wyniku wsadzania przewodu z tyłu obudowy.... Czy sa one wystarczajace grube i nie powinienem sie tymi zarysowaniami przejmować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tylko miedzi/aluminium nie widac to olej to ;) to nie kabel od zelaka 3000W czy elektrycznego piekarnika 3600W zeby panikowac

ew zawsze mozesz to zailowac tasma izolacyjna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...