Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AqUA24

Tania, dobra kierownica :).

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Bardzo dużymi krokami przymierzam się do kupna F1 2016 . Jednakże nie wiem, czy warto się tak wciągać w tę grę, mając jedynie pada (gre miałem zamiar wziąć na xbox one, ale mój komputer również obsłuży grę bez problemu).

Project cars też jeździło mi się beznadziejnie na padzie..

 

Ale pomijając słowa wstępu:

jest OBECNIE jakaś dobra kierownica, która nadawałaby się do gry do 250zł? Nie chce kupić gówna za 50zł by się nie zrazić, jednocześnie niestety nie mam do wydania 1500zł na kierownicę z najwyższej półki.

 

Czy jest jakaś kierownica do ~250zł, którą możecie polecić? Nie musi to być cały budżet, może to być np. 150zł.

 

Używki Logitech Formuła Force EX chodzą po ~100-150zł na allegro. Dobrych rzeczy też się naczytałem o:

-THRUSTMASTER Ferrari Racing Wheel Red Legend Edition

-hama thunder v18

-speedlink drift o.z.

-coś od tracera

 

Jeżeli sprawa wygląda tak, że nie ma sensu kupować jakiegokolwiek sprzętu to mi powiedzcie, przeżyje jakoś na tym padzie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używka DFGT?

Tracera nie polecam miałem Tracer Zonda i wymieniałem na gwarancje 3 razy aż w końcu w sklepie zaproponowali zamiane za coś innego w tej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używka tej kiery jest chyba troszkę za droga póki co dla mnie :(. Wie ktoś czy granie w taką grę jak f1 2016 ma sens bez kierownicy, czy najlepiej zapomnieć o tej grze gdy mam tylko pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz pada dobrego jakościowo ( od x360, xo lub ps4 ) to możesz śmiało na nim grać w wyścigi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się chce to nawet na klawie można pocisnąć boty na legendzie :D Wspomnienia...

 

Teraz mam Thrustmastera F430 i jestem zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...