Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kiedy_oni_placza

W jakim banku dostanę jak najszybciej kartę kredytową?

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję jak najszybciej bo mi promocja ucieknie, ewentualnie jakas alternatywa żeby do 24h na paypala przelać 1700 zł?

1700 zł piechotą nie chodzi, więc najlepiej chciałbym mieć to w banku, dodam że mam 19 lat i nigdy w życiu nie korzystałem z karty kredytowej, zarówno jak i moi rodzice.

Jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko to chyba nigdzie plastiku nie dadzą jedynie wirtualna karta do transakcji internetowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje doświadczenia z kartami kredytowymi są takie, że się trzeba przed nimi bronić, a nie się o nie starać. Dzisiaj każdy głupi (ze mną na czele) ma platynę i musieli nawet nowe, czarne karty wymyślić, żeby móc jeszcze coś "prestiżowego" oferować. Idź do swojego banku, to na pewno ci coś wcisną. Uważaj tylko, żeby nie było żadnych miesięcznych opłat za kartę, bo w przypadku klientów z najbardziej podstawowymi kontami takie opłaty często naliczają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Mi też próbowali wcisnąć i to już nie raz, ale się obroniłem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to korzystając z głową z chwilówek możesz wyjść na tym lepiej. Oni często pierwszy raz pożyczają za darmo lub za symboliczną kwotę, jeśli się spłaci w terminie. Oczywiście oni liczą na to, że trochę osób będzie miało problem ze spłatą i na tym zarabiają, ale jak wiesz, że spłacisz to wydaje się to nie najgorszą opcją, tylko trzeba uważać na warunki, ale to przy karcie kredytowej czy innych również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to korzystając z głową z chwilówek możesz wyjść na tym lepiej. Oni często pierwszy raz pożyczają za darmo lub za symboliczną kwotę, jeśli się spłaci w terminie. Oczywiście oni liczą na to, że trochę osób będzie miało problem ze spłatą i na tym zarabiają, ale jak wiesz, że spłacisz to wydaje się to nie najgorszą opcją, tylko trzeba uważać na warunki, ale to przy karcie kredytowej czy innych również.

Że co?Ja nic nie chcę pożyczać, potrzebuję karty do zapłaty internetowej i to wydaje mi się najbezpieczniejszą opcją, potrzebuję wpłacić tam 1700 zł bo nie mam możliwości płatności przy odbiorze, a nie pójdę do kiosku kupić paysafecarda za 1,7 tysięcy, huuh, możecie sobie w ogóle wyobrazić minę kasjerki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozesz zalozyc konto w banku który jest obsługiwany przez PayPal do błyskawicznych przelewów.

Ale pewnie i tak kartą pójdzie szybciej.

Choć co prawda był gdzies tam jeszcze numer konta i można było spróbować natychmiastowo z konta przelać na PayPal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"1700 piechota nie chodzi" brzmi jakbys mial dostac kase a nie wydac :) hhyyyy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pekao po 2 tygodniach masz już kartę w łapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pekao po 2 tygodniach masz już kartę w łapie

 

Rzeczowy post, Idź się schowaj :lol2:

 

Autorze, a z konta rodziców nie dasz rady zrobić przelewu ? Jeśli mają konto w ING to można tam w ciągu kilku kliknięć założyć wirtualną kartę z kodem cvv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Mi też próbowali wcisnąć i to już nie raz, ale się obroniłem. ;)

Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś bywały problemy ze zwykłą debetówką np przy rezerwacji biletów lotniczych, niektórych hotelach, wypożyczalniach itp.

Ale fakt, że w spiralę wpaść nie tak trudno (mam wśród znajomych), i nawet jak masz lepiej lepiej traktować jako zapas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zdecydowanej większości wypadków wystarczy debetówka, nawet jak piszą "credit card". W Eurobanku przy zakładaniu konta chyba taką dają od ręki (niespersonalizowaną, tj. bez wybitego imienia i nazwiska).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że co?Ja nic nie chcę pożyczać, potrzebuję karty do zapłaty internetowej

A nie możesz normalną debetową od konta zapłacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś chyba dostaniesz kartę kredytową tylko jak masz systematyczne przypływy kasy na konto, lub podasz zaświadczenie z zakładu pracy o zarobkach. Wbrew pozorom kartę kredytową bez stałej pracy nie dostaniesz łatwo, debetowe wciskają na prawo i lewo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...