Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

drymoN

Nie mogę zaakceptować regionu i ustawień po formacie W10

Rekomendowane odpowiedzi

Wykonałem z wczoraj na dzisiaj format systemu Windows 10 (za pośrednictwem narzędzia wewnątrz systemu) i komputer sie resetuje normalnie po raz 1 (myszka i klawiatura normalnie dzialaja podczas odpalania sie systemu - moge wejsc do biosu itp) ale gdy przychodzi do zatwierdzenia ustawień regionu klawiatura nie dziala (myszka z resztą też). W biosie nie mam opcji żadnych co do USB, jego ustawienia zresetowałem. Próbowalem wypinac i podpinać oba peryferia ale nic nie pomaga. Proszę o poradę i pomoc :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie napisałeś nic o sprzęcie, z jakiego korzystasz, ale podejrzewam, że przez ów "format" zresetowałeś system do stanu surowego, bez sterowników... np. sterowników do USB 3.0, w które wpięte masz mysz i klawiaturę.

 

ps. co to za format który się robi z poziomu systemu, który się chce "sformatować"? formatować w komputerze to można dysk, partycję, nie system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W systemie windows 10 jest opcja odzyskiwanie która przywraca go do początku(dziala tak samo jak format). Mam usb 2.0 i klawiatura dziala w biosie (myszka też bo jest podswietlana i normalnie działa) wiec to na pewno nie sterowniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W systemie windows 10 jest opcja odzyskiwanie która przywraca go do początku(dziala tak samo jak format). Mam usb 2.0 i klawiatura dziala w biosie (myszka też bo jest podswietlana i normalnie działa) wiec to na pewno nie sterowniki.

nie, nie działa jak format. jeśli już, to działa jak ponowne zainstalowanie systemu operacyjnego.

nadal nie napisałeś, z jakim sprzętem masz problem. ale ok, wiesz lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Core Quad 2gen, 8GB ram, Geforce GTX650

 

I to dziala jak format bo dalem opcje kompletnego oczyszczenia dysków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Cześć, czy brał ktoś z was kiedyś urlop chorobowy na podłożu psychologicznym? Zastanawiam się w jaki sposób rozmawiać z lekarzem, aby takie zaświadczenie wystawił. W tytule wymieniłem kilka potencjalnych przykładów. Dodatkowo jest o tyle fajna opcja, że można mieć do pół roku wolnego płatnego z ZUSu 80% i nie wpływa to na żadne ogrniaczenia. Na przykład podróże zagraniczne mogą być w takim przypadku wskazane, nie trzeba też siedzieć w domu. Po powrocie do pracy z kolei wystarczy przepracować 60 dni, aby znowu skorzystać z takiego udogodnienia. Wiem, że może to kolidować z rozwojem osobistym w pracy i nie wyglądać fair w stosunku do pracodawcy/podatników. Z drugiej strony dorobienie się większych oszczędności zajmie mnóstwo czasu a lata lecą.  Pozdrawiam 
    • Izabela Bodnar mimo afer w rodzinie ma szansę na wygraną we Wrocławiu. Pisowcy będą prędzej głosować na nią, niż na kandydata z PO.
    • Co się stało z bonusem 3mce Youtube Premium? Pamiętam jak był widoczny na Xboxie, a teraz już go nie widzę ani tam, ani na PC. Skończyły się Microsoftowi kody?
    • Akurat tu wrzuciłeś dane z testów PG27AQDM, który jest bardzo jasnym modelem jak na OLEDa. 750 nitów w real scene, co odstawia resztę testowanej przez RTINGS OLEDowej konkurencji. Od 2 do 25 procent mamy świetną jasność. Mam u siebie w pokoju ustawionego tego ASUSa, a obok stoi LG 55 C1 do TV i streamingu. I tak o ile HDR w TV nie robi na mnie większego wrażenia, to ASUS bawi się wieczorem w spawanie moich oczu😄Oczywiście ASUS ma problem z agresywnym ABL, ale realnie jest to rzadko dokuczliwe w zastosowaniach multimedialnych.
    • Pewnie postaci Polaków będą mówiły po polsku, tak jak w jedynce Kumani nawijali po węgiersku. Moim zdaniem fajny smaczek  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...