Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

radek1122012

sapphrie r9 380 fan speed 100% na przeglądarce/grach (auto)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Niedawno nabyłem r9 380 4gb oc od sapphire. Mianowicie, chciałem ją przetestować, pograłem chwilę w gierki, a napstępnie przeglądałem internet. Po kilkinastu minutach, karta zaczęła "buczeć" a sam monitor zaczął reagować jak byłby wyłączony. Zresetowałem komputer i wszystko było w porządku. Następnego dnia podczas rozgrywki wentylatory zaczęły "buczeć" ponownie, aczkolwiek monitor wyłączył się po 20 minutach rozgrywki. Poczytałem troche na forach i polecono mi monitorowanie temperatur karty. Przydażywszy mi się to kolejny raz, karta miała tylko ~50 stopni Celsjusza, po czym program MSI Afterburner zaczął pokazywać temperaturę 0 stopni Celsjusza. :/

Nie jestem pewien o co chodzi, nie wiem czy oddać karte na gwarancji, czy np. ustawić fan speed na ~50%.

Proszę o pomoc :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzyj ddu i wywal stwrowniki, przeinstaluj stery dziś wyszły najnowsze. I uzyj ich. Wywal wszystkie programy do oc msi afterburner shappire trixx. Sprawdź jakie masz obciążenie gpu w pulpicie - jesli max to masz robaka w systemie co Ci gpu kopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...