Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

aiwan

Huawei Y5- Ekran sam z siebie pękł (absurdalne,ale prawdziwe..)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,dzisiaj po południu ładowałem przy komputerze telefon,gdy bateria dobiła do 100% odpiąłem telefon i dałem go do mojego pokrowca, pokrowiec dałem do plecaka w którym miałem również strój (bluzka , spodenki) i tyle, a następnie pojechałem rowerem z plecakiem na trening.Wyjmując telefon z plecaka zobaczyłem że szybka jest pęknięta , pomyślałem ; ale jak to? jak mógł sam pęknąć? nie miałem w plecaku cegły, czy innego badziewa, tym bardziej nie mógł pęknąć jak był w pokrowcu ..., oddałem dzisiaj telefon na gwarancje do orange czy przyjmą ją? :/ nie wiem co o tym wszystkim myśleć zawsze dbałem o telefon a tu takie coś.... Dodaje zdjęcie dla zainteresowanych :/ zdjęcie pokrowca też mogę wykonać. zdjęcie : http://screenshot.sh/m8SM1fH7snArD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama z siebie też może pęknąć jak jest za duże ciśnienie(chyba tak to się nazywa)

Mój tata jak jechał samochodem to też nagle mu szyba pękła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama z siebie też może pęknąć jak jest za duże ciśnienie(chyba tak to się nazywa)

Mój tata jak jechał samochodem to też nagle mu szyba pękła

Ciśnienie ( czy jak to tam) może szybko się zmienić jeżeli w czasie 5 minut od końca ładowania wsadziłem telefon do pokrowca i przejechałem na nim jakieś 2 km w 3-5 minut? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie miałeś przypadkiem w plecaku czegoś zimnego ? Butelki z wodą albo coś ? Mógł sie nagrzać podczas ładowania a później miał kontakt z zimnem i tak się wtedy dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee, w plecaku nie było nic zimnego po za ubraniami,po za tym nawet jeśli byłoby coś zimnego to pokrowiec przyjąłby to na siebie (tak mi sie wydaje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu telefon mógł mieć wadę, temperatura plus wstrząs i masz. Tak swoją drogą bardzo duża szansa że stwierdzą Twoją winę i raczej ciężko będzie udowodnić że jest inaczej (może jakaś ekspertyza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem... nigdy więcej huawei ;/ , no nic przesiadka z tego fona nastąpi szybciej niż myślałem..., już teraz mam do wyboru 4 telefon zastępcze , Xperie T3 , Xperie Z , Samsung Grand 2 oraz samsung S4, jeszcze nie wiem na który się zdecyduje.. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiana na xperie z, która jest słynna że ekrany jej pękają…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, tego to ja nie wiedziałem..., w takim razie S4 będzie chyba dobrym wyborem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę kupić Xperie Z za 250zł i zaryzykować ( w dobrym stanie , 1 wlasciciel , mial ja 2 lata ) lub kupic s4 za 390zł też w dobrym stanie, LUB (kurde ile telefonow sie znalazło) granda 2 za 250 zł :D, który wziąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...