Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

miemik

X-KOM - Zwrot towaru do 30 dni

Rekomendowane odpowiedzi

X-kom mi ostatnio podpadł, więc w związku z tym, że nie chwalą się nowa promocją - to ja się pochwalę za nich

 

<LINK>

 

używać, sprawdzać .... i jak się nie podoba to zwracać

tylko nie dać sobie wciskać zwrotu "na serwis gwarancyjny" tak jak mnie próbowali wyrolować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć co poszło nie tak? Parę razy tam kupowałem (oddziały Częstochowskie) i nie miałem zastrzeżeń. Ceny też fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testuj, katuj, a potem oddaj. Potem my to komuś sprzedamy jako nówkę. Dobra promocja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testuj, katuj, a potem oddaj. Potem my to komuś sprzedamy jako nówkę. Dobra promocja.

wystawiają jako outlety taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, czy oni nie są świadomi, że za parę dni zaczynają się igrzyska i wielu cebulaków będzie brało sobie wielkie tv na tą okazję? Oczywiście zaraz po olimpiadzie zwrócą sprzęty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, czy oni nie są świadomi, że za parę dni zaczynają się igrzyska i wielu cebulaków będzie brało sobie wielkie tv na tą okazję? Oczywiście zaraz po olimpiadzie zwrócą sprzęty.

Ale spora część "cebulaków", która taki numer będzie chciała wywinąć, przyzwyczai się do nowej zabawki i ją sobie zostawi. Najtrudniej jest wcisnąć komuś mało potrzebną rzecz, jak na przykład taki telewizor, a jak się już ją wciśnie, to można liczyć zyski. Nawet jeśli będzie sporo zwrotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawowo macie 14dni, powyżej to już będziecie mieć problem, kiedy x-kom powie nie. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawowo macie 14dni, powyżej to już będziecie mieć problem, kiedy x-kom powie nie. :lol2:

 

Przecież teraz też można testować produkt przez 28 dni. Według ustawy ma się 14 dni na poinformowanie o odstąpieniu od umowy. Oraz kolejne 14 dni na zwrot/wysyłkę towaru...

 

 

Tak wiec można przez 28 dni "testować".

 

 

Znam osobę która tak robi cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież teraz też można testować produkt przez 28 dni. Według ustawy ma się 14 dni na poinformowanie o odstąpieniu od umowy. Oraz kolejne 14 dni na zwrot/wysyłkę towaru...

 

 

Tak wiec można przez 28 dni "testować".

 

 

Znam osobę która tak robi cały czas.

 

:lol2:

 

Bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

 

Bez komentarza.

 

Z czego się śmiejesz?, polecam doczytać ustawę bo mam rację.

 

Nie znam się ale ale się wypowiem i wyśmieje kogoś:

 

 

 

IVcgHG0.png

 

 

Art. 34. 1. Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz przedsiębiorcy (…) nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy, chyba że przedsiębiorca zaproponował, że sam odbierze rzecz. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale spora część "cebulaków", która taki numer będzie chciała wywinąć, przyzwyczai się do nowej zabawki i ją sobie zostawi. Najtrudniej jest wcisnąć komuś mało potrzebną rzecz, jak na przykład taki telewizor, a jak się już ją wciśnie, to można liczyć zyski. Nawet jeśli będzie sporo zwrotów.

 

Dodatkowo część osób weźmie jakieś raty 0% i nie odda.

 

Z czego się śmiejesz?, polecam doczytać ustawę bo mam rację.

 

Nie znam się ale ale się wypowiem i wyśmieje kogoś:

 

Ale to jest przecież wiadome. Tak samo jak z "rękojmią" 26 miesięcy (bo 2 mce na zgłoszenie).

 

Chodzi raczej o praktyki cebulowania nonstop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Ahhh, szkoda strzepić ry*a... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Z tego co czytam w specyfikacjach to nie ma wi-fi. Trzeba dokupić jakiś dodatkowy moduł ale w sklepie nie widzę tej opcji. @Caps - no właśnie wyczytałem, że 7900 bez X jest minimalnie mniej wydajny ale za to chłodniejszy i mniej prądożerny. Stąd ta decyzja.
    • 900mv/2600mhz scrashowalo, wiec zrobilem 900mv/2550mhz/+1550mhz bo na 1600 juz sie wysypalo. Stracilem okolo 2-3% wydajnosci, zysk 40 watow i karta 59/60stopni.
    • nie wiem czy warto. LG zrobiło z tego monitora łódkę.
    • Ale zdajesz sobie sprawę, że przez te kilka lat, tak czy inaczej ruch się zwiększył i korki też by wzrosły. Druga sprawa, to nie bardzo łapię połączenia prezydenta miasta z budową infrastruktury kolejowej. Linia należy do PLK, bo samorząd nie dał rady jej przejąć. Z tego co wiem województwo się do inwestycji przywrócenia ruchu dołożyło, Wrocław raczej nie (może jakieś poboczne kwestia wokół przystanków na jego terenie). Jeżeli zrezygnowano z wiaduktów/tuneli, to pewnie cięli koszty. Tutaj jedyna słabość prezydenta może być taka, że za słabo walczył lub wcale nie walczył o nie. Patrząc na mapę, to nie bardzo jest jak. Wojszyce, Ołtaszyn to domki i niska zabudowa, nie ma tam żadnej rezerwy terenowej, a puszczanie na około i po obrzeżach nie ma sensu. Braki rezerw, to nie są błędy jednej kadencji, to zaległości sięgające kilku dekad, czasu planowania tych dzielnic. Także ewidentne zaniedbania Sutryka, to jeżeli w ciągu ostatnich lat nie zaczął chociaż planowania co z tym fantem zrobić, jeżeli były plany i ich nie wdrożył lub chociaż nie rozpoczął wdrażania. Kolejna sprawa, to korki na tych ulicach nie są wyłącznie tworzone przez mieszkańców Wrocławia, to też masa ludzi dojeżdżających do miasta. Tutaj kolej może wiele usprawnić, co dosyć dobrze widać na linii z Kłodzka, ile osób rano dosiada się na kolejnych stacjach (gdzieś do Strzelina jest w miarę pusto, potem coraz gęściej). Przypuszczam, że na linii ze Świdnicy wcale tak kiepsko z obłożeniem nie jest, a z czasem na pewno się poprawi. Ile kilometrów będzie jeszcze ok? Nie każda wioska wzdłuż kolei ma przystanek, a nawet jak ma to wcale nie znaczy, że jest blisko.
    • Kto poleci jakieś fajne słuchawki z łącznością jak w temacie ale, żeby miały wymienne gąbki/skórki ? Na pałąku, dość duże, zakrywające w całości uszy do 500pln. Nie jestem audiofilem, do grania głównie i oglądania filmów. Jak będzie potrzeba można zrezygnować z połączenia jack. Wszystkie co do tej pory miałem pokruszyły się, poprzecierały i albo wymiana nieopłacalna albo w ogóle nikt nie przewidział wymiany. A mam na kablu około 15 letnie creativea na gąbeczkach, używane codziennie i nic ale to nic się z nimi nie dzieje, czyli, że się da. Z góry dzięki
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...