Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Yanush

Dokupienie dodatkowego RAMu o innym CL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam 2x2GB takiej pamięci na płycie głównej MSI P55-GD65. Mam możliwość kupienia bardzo tanio dwóch kości takiego RAMu. Czy będą one ze sobą bez problemu współpracowały? Co zrobić, aby zestaw działał najlepiej i najwydajniej? Zostawić swój RAM i dokupić jedną lub dwie nowe kości? Kupić te dwie kości a swoje spróbować sprzedać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą działały ale raczej takich rzeczy się nie robi. Nawet jednego producenta kości z różnych serii się nie zaleca łączyć tym bardziej z różnym CL.

 

Najlepiej kupić albo takie same allegro itp jak masz albo pogodzić się ze stratą kasy, bo takie zestawy raczej ciężko sprzedać i kupić od razu większe. Najlepiej jeszcze w 2-óch kościach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 2x2, a chcesz dorzucić jedną czwórkę innego prod, że o cl nie wspomnę, nie jestem przekonany do takiego połaczenia. Teoretycznie powinny cooperować :hmm: Moje propo jest takie: pozbądź się swojego zestawu i zakup sobie elegancko 2x4. Jaki CEP u Ciebie pracuje???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 2x2, a chcesz dorzucić jedną czwórkę innego prod, że o cl nie wspomnę, nie jestem przekonany do takiego połaczenia. Teoretycznie powinny cooperować :hmm: Moje propo jest takie: pozbądź się swojego zestawu i zakup sobie elegancko 2x4. Jaki CEP u Ciebie pracuje???

 

CEP w sensie, że CPU? i7 860.

Dowiedziałem się, że znajomy sprzedaje dokładnie taki sam zestaw jak mam teraz zamontowany też bardzo tanio. Zgaduję, że opcja z kupieniem ich jest najlepsza? Czy jednak sprzedać swoje i kupić 2x4gb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...