Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Puma

Mysz ze srollem na boki

Rekomendowane odpowiedzi

Moja obecna myszka choć dobra to jednak przeżyła już swoje najlepsze dni (psuje się).

 

Szukam myszki ze srollem na boki, dokładniej przechylam w prawo/lewo to przycisk. Wygodne dla mnie ustawienie to lewo cofanie strony www a prawo to do przodu.

Obecnie używam revoltec Fight Mouse Elite i chciał coś o podobnych możliwościach, lubię jednak zmieniać myszki i nigdy nie kupuje tych samych.

 

Sądziłem że wszystkie myszki ze scrollem mają "gibanie" na boki ale chyba tak nie jest bo tylko w nielicznych testach mówi się o tej funkcji.

Wstępnie wybrałem "Cooler Master Mysz CM STORM MIZAR 8200DPI Gaming" ale znalazłem też negatywne opinię o tej myszce.

 

Kwota jaką mogę wydać to powiedzmy 150zł... no do 200zł max.

 

Dodam że jako że mam sprawną tylko jedną rękę to przewiązuje dużą wagę do myszki i musi posiadać dużo programowalnych przycisków.

Myszki używam głównie do przeglądania stron, kopiuj/wklej i takie tam.

 

Co możecie mi polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używany Razer Naga, na prawdę warto poszukać ! (jeżeli do 200PLN max). Po około pół roku "przyzwyczajania się" nie zamienię jej na nic innego. W MMORPG typu Path of Exile można praktycznie całą grę obsługiwać jedną ręką :) Jeżeli nic nie trafisz, poszukaj w produktach Logitecha. Oni też mieli kilka nie koniecznie gamingowych (droższych) konstrukcji z opcją wychyłu rolki na boki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądziłem że wszystkie myszki ze scrollem mają "gibanie" na boki ale chyba tak nie jest bo tylko w nielicznych testach mówi się o tej funkcji.

Wstępnie wybrałem "Cooler Master Mysz CM STORM MIZAR 8200DPI Gaming" ale znalazłem też negatywne opinię o tej myszce.

 

E tam, dobra mycha, na co konkretnie ludzie narzekali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...