Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

unmuguet

Jak pozbyć się błędu RunDLL ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Aktualizowałam dwa dni temu Windows 10 i po uruchomieniu komputera wyskakuje mi ikona RunDLL z napisem "wystąpił problem podczas uruchamiania pliku InelegantlyExclusively.dll Nie można odnaleźć określonego modułu"

 

Nie wiem co to jest i nwm jak to znaleźć i naprawić mógłby ktoś łopatologicznie wytłumaczyć jak powinnam to usunąć?

 

Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był pierdyliard tematów związanych z tym błędem w nawiązaniu do dll'ek z automatycznie generowaną nazwą CośtamCośtam.DLL. Pozostałość po zablokowanej infekcji. Weź poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczę cię znalazłam je oraz przeczytałam kilkukrotnie, tylko co z tego jak nie potrafię czytać logów OTL i nie wiem z jakiej przyczyny to wynika ani jak rozwiązać ta sytuację? Najwyraźniej nie znalazłam odp, która by mi pomogła, nie każdy się zna na informatyce i potrafi sobie z tym poradzić itd.. mam prawo zapytać chyba m.in do tego jest to forum aby prosić o pomoc.. A jeżeli nie potrafisz mi pomóc to Twoje "weź poszukaj" jest tutaj zbędne i nie kulturalne.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej ilości tematów wystarczy chcieć, aby w końcu znaleźć taki który Ci pomoże.

 

O, na przykład ten -> KLIK

Post 3, screeny mówią wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...