Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

C0lon3lC@mp3r

Laptop Acer Aspire V3-571g

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam używanego laptopa Acer Aspire V3-571G.

 

Parametry:

CPU: Core i5 3210M (Ivy Bridge) 2.5GHz (3.1 Turbo)

RAM: 8GB DDR3 1600MHz CL11 (2x 4GB Dual Channel)

GPU: Nvidia GeFroce GT 640M 2GB DDR3

HDD: WD Scorpio Blue WD7500BPVT - 750GB*

 

Porty: USB 3.0 (1), USB 2.0 (2), Audio, VGA, HDMI, LAN, DC-IN, Nagrywarka DVD Pioneer

 

Laptop zakupiony przeze mnie w grudniu 2012 w sklepie x-kom.pl i ja byłem jego jedynym użytkownikiem. Powód sprzedaży - zakończenie studiów, laptop już nie jest potrzebny ;) Całość oczywiście 100% sprawna technicznie, żadnych problemów czy usterek podczas eksploatacji nie było, 2 miesiące temu wymieniona pasta termoprzewodząca na Geild GC Extreme. Bateria (oryginalna) trzyma przez 2/3 godziny w zależności od sposobu użytkowania i ustawionego profilu energii - wear level wg. hw-monitora ~12%. Wizualnie stand dobry+, kilka rysek na obudowie matrycy. Na matrycy jedna pozioma ryska o długości około 1cm, widoczna jedynie pod światło po wyłączeniu/wygaszeniu ekranu. Sama matryca też nie jest wypalona - podczas używania laptopa w domu przez 90% czasu podłączony był do zewnętrznego monitora, to samo jeśli chodzi o Touchpad i klawiaturę. Laptop nie przegrzewa się, throttling nie występuje. Bez problemu grałem na nim w gry takie jak: GTA-V, Warthunder, ArmA 3 w natywnej rozdzielczości (1366x768) i średnio-wysokich detalach. Brak systemu operacyjnego (mogę wgrać Win 10 bez klucza - do aktywacji).

 

Galeria: http://imgur.com/a/VExuZ

Foto:

2hkQN3o.jpg

 

W zestawie:

- Laptop

- Oryginalna bateria

- Zasilacz (zamiennik ale daje radę z palcem w nosie i grzeje się mniej jak fabryczny, jest na niego jeszcze gwarancja, oryginalny zaginął podczas przeprowadzki)

- Używana torba na laptopa gratis

- Oryginalne pudełko, papierki, płyty - generalnie wszystko co dostałem przy zakupie

 

 

Cena jaka mnie interesuje to 1100zł za wariant z dyskiem HDD*.

*Możliwość zakupu z dyskiem SSD Samsung 850 EVO 250GB (kupiony w grudniu 2015, gwarancja 5 lat od tamtego momentu) + HDD w obudowie przenośnej USB 3.0 - w takim wypadku cena 1500zł.

 

Wysyłka kurierem gratis, możliwy dowóz w odległości do 100-150km od Radomia również gratis lub po prostu odbiór osobisty w Radomiu. W przypadku wysyłki możliwe allegro, za pobraniem nie wysyłam.

 

EDIT: Znalazłem pudełko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...