Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

HesszxD

100hz na Lg 32lb56

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czemu na tv który ma 100hz w windows mam tylko 60hz? tv jest połączony kablem hdmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100hz chyba w marketingowych bajeczkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszą się bardzo kiepsko sprzedawać skoro do tego jako bajer dorobili nawet dotyk:

http://www.pcbird.pl/monitor-dotykowy-32-lg-32lb56-full-hd-infrared-pkt-dotykowe-p-1195.html?osCsid=08213c266b70dac3aeb7d2ec79c6b462

 

Co do ilości Hz to spróbuj w ustawieniach zaawansowanych ustawić ręcznie 100Hz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tv nie ma ustawień zaawansowanych, info o 100hz jest nawet na ceneo w informacjach o produkcie CENEO

 

To nie jest monitor tylko tv!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o ustawienia w windowsiem.

Jaki model tego tv dokładnie to zaraz się obada ile on ma Hz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc dokładny model to 32LB5610, w pierwszym poście tego nie było...

 

Ceneo i sklepy mają notorycznie informacje z czapy. Miejsce gdzie producent coś takiego napisał wskaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG

 

brak opcji 100hz myślę ze to może być przez kabel, powinien być dvi chyba. Czy taki kabel byłby ok? Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ceneo jest ze 100hz i jak kupowałem w sklepie to w opisie było ze 100hz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego? Jak sobie zajrzysz do instrukcji, to tam nie ma nigdzie 100Hz przy sygnale wejściowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sklepy, ale nie producent. LG nigdzie nie napisało żadnego 100Hz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sklepy, ale nie producent. LG nigdzie nie napisało żadnego 100Hz ;)

Fakt ,LG w tej sytuacji jest czyste ,ciekawe czy mógł by zwrócić tv za niezgodność towaru z umową jak ze sklepu brał rzekomo 100Hz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo odświeżanie matrycy, a odświeżanie sygnału wejściowego to zwykle dwie różne rzeczy w przypadku telewizorów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo, że każdy TV akceptuje sygnał max 50/60Hz. Do tego dochodzi "upłynniacz" robiący z wejściowych 24-60 ramek 100/120 klatek obrazu/s. Może ewentualnie któryś TV przyjąć trochę więcej, ale bardziej prawdopodobne, że wyświetli 60fps, a resztę pominie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • W Windows będziesz miał zawsze ciemno w HDR W grach będzie okej. 
    • Matko boska jak ja miałbym coś takiego na moim 34DW to by mnie krew zalała 😶 bo nie małe pieniądze wydałem na tewn monitor ale warto było zero problemów 
    • Ile czujników masz na płycie głównej ? FanControl wykrywa wszystko, co płyta udostępni nawet te czujniki, które nie są wyprowadzone jako gniazda FAN na płycie głównej. Nie sugeruj się nazwami FAN, bo FanControl je może zamienić. Trzeba samemu określić które gniazdo FAN na płycie odpowiada danemu odczytowi w FC. Nie znam Gigabyta, ale nie widzę sensu, żeby Gigabyt nie współpracował z FC.
    • Jednak ten chat jest głupi  Ty o asteroidach, a on o sterydach  
    • Jest już niewiarygodnie pięknie i wspaniale, ale będzie jeszcze cudowniej i ideologicznie wspanialej, to jeszcze nie koniec: pięciokrotnie (!) przesuwano wprowadzenie pełnej kontroli importowanej żywności. Cztery lata po (!) brexicie, dopiero od następnego wtorku, będą obecne kontrole fizyczne, ale zapowiada się, że będą wprowadzane stopniowo (hehehe), żeby dać biznesom czas na dostosowanie się. Ponieważ UE się nie pitoliła, kontrole żywności sprowadzanej z UK do UE zaczęły się od razu. Co ubiło 80-90% wolumenu eksportu w przypadku niektórych biznesów (pisząc z pamięci przykłady: jakieś chyba tam sery, produkty z grzybów). Do tej celebry sukcesu można dołożyć przykładowo jeszcze sprawę Irlandii Północnej, w której przez lata próbowano wprowadzić nowy wynalazek: Kontrolę Celną Schrodingera - czyli taką kontrolę, która jednocześnie istnieje i jej nie ma. UK "mainland" chciał kontroli, UK "ireland" reagował paniką na samą myśl o kontrolach. W związku z tym rząd tam się obraził na rząd "główny" i odmówił pracy. Foszek przez lata.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...