Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JohnTGM

[Problem] Czarny ekran podczas grania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem od niedawana grajać np.: w cs go robi mi się w randomowym czasie czarny ekran oraz nic nie można zrobić po chwili komputer wraca do normy i można dalej z niego korzystać, a czasami jest tak że już nie odsykuje siły i jest konieczny reset. Czasami jest tak że pojawia się np kolor brązowy, szary na ekranie i to już wiadomo że muszę zresetować kompa. Dodam, że komputer ma pół roku nie da się nic podkręcić w biosie bo nie chce się potem włączyć komputer. Komputer też ma problem z resetowaniem szaczególnie jak ustawie auto podkręcanie w al suite 3.

Tu jest mój sprzęcik.

► CPU: i7-5930k

► GPU: NVIDIA GeForce GTX 980 ti Gold Asus

► RAM: Corsair Vengeance LPX DDR4 32GB (3000 Mhz)

► Colling: Corsair Hydro Series H100i GTX

► Power Supply: Corsair RM Series 750W (80Plus GOLD)

► Motherboard: Asus Rampage B Extreme x99

Zna ktoś może jakiś dobry serwis w okolicach Katowic który ma do czynienia z takimi komputerami oraz potrafiłby ziagnozować problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada jakby sterownik przestawal dzialac (wina gpu lub zasilacza) aczkolwiek ciezko tak okreslic problem bez dodatkowych informacji.

1. sciagnij hwmonitor zrob screena przed rozgrywka i w trakcie (kiedy te problemy wystepuja).

2. kup baterie(CR2032) do plyty glownej (jesli taka masz - otworz obudowe i zobacz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...