Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cooper364

Lagi myszki

Rekomendowane odpowiedzi

Tytulowe lagi myszki. Problem jest nietypowy z tego powodu ze tydzien temu kiedy ostatni raz korzystalem z PC ktory jest calkiem nowy (ma niecaly miesiac) wszystko dzialalo dobrze. Pojechalem na wakacje, wrocilem i wszedlem na niego jakbynic. Kolega napisal abysmy zagrali w robocrafta. Pobralem go i nie pamietam czy te problemy wystepowaly. Pozniej pobieralem Counter Strike i wtedy zauwazylem ze podczas pobierania go mam zwyczajnie lagi na pulpicie/przegladarce, prawdopodobnie lagi myszki. Przy kazdym kolejnym pobieraniu, pliku, gry, czegokolwiek takowe lagi wystepuja. Gdy wylacze pobieranie - lagi znikaja. Pokazuja sie czasem jak cos mi sie laduje, ale nie zawsze. Kompletnie nie wiem co robic. Komputer jest nowy i jestem na siebie zly ze mam takie problemy. Prosze o pomoc.

Tutaj specyfikacja PC:

Pamięć Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL9 Unbuffered NON-ECC 1.5V (BLS2CP4G3D1609DS1S00CEU)

Płyta główna MSI B85-G43 Sc LGA1150 Intel B85, 4xDDR3, VGA, GbLAN, ATX HASWELL

Zasilacz Corsair 750W Modular 80+ GOLD CP-9020078-EU

Procesor Intel CORE i5-4460, 3.2GHz, 6MB, BOX (BX80646I54460)

Karta graficzna MSI GeForce GTX 970 GAMING 4GB DDR5 (256 bit) DP, HDMI, 2x DVI (GTX 970 GAMING 4G)

*kopiowane ze strony morele, przepraszam za niepotrzebne informacje*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przydałby się model myszki.

Bezprzewodowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model myszki Trust GXT 120. Bezprzewodowa.

Jesli to wina dysku to co robic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wina dysku. Podepnij odbiornik na front obudowy lub najlepiej do monitora jeśli ma HUB.

Wydaje mi się, że obciążenie zintegrowanej karty sieciowej może mieć wpływ na pracę odbiornika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ta koncoweczke co dostalem razem z myszka podpiac na przod obudowy? Jestem kompletnie zielony w tym. Zrobilem to i wydaje sie byc lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to mi chodziło.

Już spotkałem się z podobnym przypadkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde szukalem odpowiedzi od wczoraj. Jakies ,,przeskanuj komputer, zainstaluj to, tamto,, A rozwiazanie bylo tak proste. Wielkie dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Fajnie, że mogłem pomóc.

Jak nie kupisz płyty za 500-600 zł to można się spodziewać, że niektóre ścieżki będą debilnie poprowadzone.

Ja takie problemy mam w pracy niemal codziennie.

Wielokrotnie łapałem się za głowę jak dochodziłem do banalnych rozwiązać pozornie złożonych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswieżam, bo problem pojawił się ponownie pomimo zastosowania się do instrukcji. Może to być wina myszki? Myślę nad kupnem nowej.

PS Prawdopodobnie problemem teraz jest wirus ktory pojawil sie wraz z zainstalowaniem programu Mouse Recoreder Pro. Avast go nie wykrył :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...