Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KorniszonZBeki3

Jak zrobić intro w stylu Squirrela

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wiem że to chyba nie jest dobre pytanie ale lubię to forum i jego użytkowników którzy są bardzo pomocni i pomogli mi w wielu sprawach.

Chialbym zrobic takie intro jak na tym filmie:

 

 

 

Podejrzewam że to intro to wykonywal jakiś wynajęty profesjonalista nie sam Squirrel.

 

Jak zrobić takie intro?

 

Programy które posiadam:

 

Abode After Effects,Sony Vegas 13,Camtasia Studio.

 

Czy uda się zrobić takie intro w wyżej wymienionych programach?

Wiem że szanse na takie intro są marne ale spróbuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są modele na czarnym tle. Możliwe że robione w jakiejś aplikacji do modelingu 3D.

Ustawiana była kamera być może w trakcie, a przechwycić to czymś to co się będzie wyświetlać, czymś do nagrywania. Efekty pewnie były by możliwe do zrobienia w after effects. Ale szczerze nie znam się na tym.

Gorzej ze zrobieniem muzyki, może jakieś Fruity Loops, i poszukać jakiś paczek z samplami, np. elektroniczne, czy brzmienia jakies konkretne syntezatorów, można tam coś myszka niby powygrywac, ale pro to raczej nie wyjdzie.

Prędzej coś Creative Commons użyć i po przeglądać, ale nie dają raczej licencji na użycie w celach zarobkowych, ew. uzgodnić z autorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę zarabiać na tych filmach.

Z dżwiekami nie będzie kłopotu bo robiłem już 2 intra i dżwięk do nich ale chciałbym mieć profesjonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ma być kopia, to jakieś freeware modele pojazdów wyrenderowane w Blenderze plus flary w AE plus plansza na końcu z efektem wejścia (?) z AE czy innego Vegasa. No i muza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej, ale nie zrobisz tego nie znając podstaw grafiki 3D, chyba że ktoś Ci wyrenderuje takie krótkie najazdy kamery na model, później wszystko posklejać w edytorze wideo. Fakt to to że nie musisz uczyć się modelowania bo takich darmowych modeli jest na pęczki, jedynie kolorki materiałów zmienisz na odpowiednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż konto na Videoblocks. Masz tam kupę intr z AE do wyboru. Po rejestracji ileśtam z licencji ogólnej (czerwony znaczek nieskończoności) możesz ściągnąć. Nawet jak nie znajdziesz dokładnie z modelami samolotów to może znajdziesz inne fajne do twojego projektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...