Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sobi_85

Fotel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam domyślam się że nie w tym dziale piszę co powinienem ale nie mogłem znaleźć odpowiedniego

 

Ostatnio rozglądam się za fotelem do komputera i natrafiłem na firmę Domator24

 

Czy ktoś kiedyś kupował lub miał styczność z fotelami od tej firmy ?

 

Fotel

 

Bo cena jest interesująca wygląd tak samo wiec warto się zainteresować czy raczej nie ?

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wygląda tak samo, nie znaczy, że jest taki sam:) To co w fotelach tego typu najważniejsze to jakość wykonania i wypełnienia. Przy takiej cenie stawiał bym, że to "najtańsza" opcja i siedzisz sobie na "desce" i taniej gąbce... do tego całość pewnie spasowana jest "słabo" i będzie Ci "skrzypieć" po 2-3 miesiącach użytkowania. Jednak to tylko przypuszczenia, nie testowałem tego modelu. Może firma chce mocno wbić się w rynek i ostro jedzie z cenami. Wygląda rzeczywiście dobrze na zdjęciach.

 

Siedziałem jednak na takich za 500 zł "gamingowych" i są cholernie niewygodne... a potem siedziałem na takim DXseat za 1200-1500 zł - i różnica jest DRASTYCZNA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wygląda tak samo, nie znaczy, że jest taki sam:) To co w fotelach tego typu najważniejsze to jakość wykonania i wypełnienia. Przy takiej cenie stawiał bym, że to "najtańsza" opcja i siedzisz sobie na "desce" i taniej gąbce... do tego całość pewnie spasowana jest "słabo" i będzie Ci "skrzypieć" po 2-3 miesiącach użytkowania. Jednak to tylko przypuszczenia, nie testowałem tego modelu. Może firma chce mocno wbić się w rynek i ostro jedzie z cenami. Wygląda rzeczywiście dobrze na zdjęciach.

 

Siedziałem jednak na takich za 500 zł "gamingowych" i są cholernie niewygodne... a potem siedziałem na takim DXseat za 1200-1500 zł - i różnica jest DRASTYCZNA.

 

 

Wierze ze tak jest choć zdarzają się przypadki że tańsze fotele też są wygodne znajomy 2 lata temu kupił fotel gamingowy za 400zł i do dziś mu służy i nic mu za bardzo nie dolega.

Domyślam się że DXseat to wysoka półka ale i cena też wysoka. Przypadkowo znalazłem te foteel tej firmy i fajnie by było jakby ktoś miał styczność z tą firmą i mógł coś więcej powiedzieć bo czytając opinie użytkowników to są zadowoleni ale nie wiem czy to czysty marketing czy opinie normalnych ludzi co kupili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś poleci inny fotel? Coś w podobnej cenie i sprawdzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Markus z ikei ; ) Prosty ale na tyle sprawdzony że obrósł już legendą ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...