Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ToD

Komputer za 3700 do streamowania/czasem gier!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, już kiedyś tutaj pisałem temat o komputer (z rok temu) ale jednak nie kupiłem bo nagle miałem inne wydatki, no ale w końcu czas zabrać się za sprzęt!

 

Potrzebuje tylko "skrzynki" czyli kompa, setu takiego żeby długo po kupnie dawał rade, jak można przeczytać po nazwie chodzi o stream, więc komputer musi mieć bardzo dobry procesor.

Dodam że bedzie to komp na kilka długich lat, więc wole kupić trochę na zapas, mam na mysli to że jak biore np. Intela to nie i5 tylko już raczej i7 żeby troche tego zapasu mocy było.

 

Do rzeczy, potrzebuje 2 setup'ów. Chciałbym jeden set z kartą graficzną i drugi bez karty graficznej (mam jedną starą karte graficzną i być może przez jakiś czas będe jej używał i na przykład za pół roku jak pozbieram kasy kupie sobie jakąś z znacznie wyższej półki).

 

Chciałbym komputer INTEL + GeForce, więc odrazu AMD/Radeony można odpuścić - kwota: 3700~.

 

Potrzebuje: obudowa, płyta główna, procesor, zasilacz, ram, dysk twardy & karte graficzną* (w jednym secie, drugi bez niej).

 

Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...