Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tatarek418

Nie dziala myszka/klawiatura podczas instalacji Win 7

Rekomendowane odpowiedzi

Na finiszu instalacji systemu windows 7, myszka i klawiatura sie wylacza i nie dziala. System instaluje z pendrive. Oryginal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie brak sterowników , jaki sprzęt ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie brak sterowników , jaki sprzęt ???

myszka i klawiatura normalnie dziala ale do momentu gdy wyskakuje okienko z jezykiem do wybrania, wtedy juz wylacza sie jakby ktos odlaczyl

wczesniej instalowalem i nie bylo takiego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj podpiąć pod usb 2.0 i klikaj w czasie rozruchu.

U mnie pomaga...

 

Jest jeszcze taka opcja:

http://www.piotrsog.com.pl/proc/?p=357

przeczytalem gdzies w internecie ze na niektorych procesorach nie mozna instalowac z poziomu pendrive, wiec zalatwilem sobie plytke ale dalej ten problem jest...

klawiatura, jak i myszka swieca sie do momentu az wyskoczy okienko z pierwsza konfiguracja systemu windows (wybor jezyka)... kombinowalem w biosie i nic ;/

kurde kto robi taki bubel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze zintegrować sterowniki usb z instalką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobierasz sterowniki do swojego komputera , rozpakowujesz je (ewentualnie możesz też użyć dołączonej płytki ze sterownikami).

 

Kopiujesz pliki instalacyjne win 7 do folderu na dysk (sterowniki z płytki w razie co też możesz) .

Pobierasz i instalujesz NTLITE :

http://downloads.ntlite.com/files/NTLite_setup_x64.exe .

W NTLITE klikasz dodaj (add) wskazujesz folder do którego skopiowałeś instalke win 7 (ewentualnie od razu wybierasz pena z instalką bez kopiowania jej na dysk).

 

Zobaczysz listę wszystkich wersji systemu dostępnych w twoim instalatorze (może być jedna albo nawet 5).

 

Najeżdżasz myszką na potrzebną wersję (np win 7 professional x64 ,klikasz prawym i zamontuj).

 

Program chwilę "pomieli" a jak załaduje obraz po lewej stronie bedziesz miał listę opcji na której klikasz na pozycję Sterowniki.

 

W lewym górnym rogu klikasz dodaj i szukasz folderu do którego rozpakowałeś sterowniki ,w folderze ze sterownikami powinieneś mieć folder USB ,wchodzisz w folder usb i klikasz otwórz.

 

Program powinien w folderze usb znaleźć brakujące sterowniki a jak je znajdzie klikasz na zastosuj (zobaczysz listę zadań które ntlite wykona).

 

Na sam koniec klikasz na start i czekasz aż program skończy.

Potem kopiujesz instalke z folderu do którego ja wrzuciłeś na początku na pena i uruchamiasz instalację jak zwykle (jeżeli wybrałeś instalke z pendrive-a to nic nie musisz kopiować).

 

W ten sam sposób dodajesz też sterowniki do dysku (AHCI) gdyby instalator nie wykrył żadnego.

 

 

 

Trochę się rozpisałem i nie wiem czy czegoś nie przeoczyłem , ale powinno to mniej więcej tak wyglądać. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc, ale inaczej sobie poradzilem. Otoz kupilem sobie za doslownie grosze, myszke na PS i odziwo dziala, a mysz i klawiatura zadziala dopiero gdy zainstalowalem sterowniki do plyty glownej i odziwo do usb3.0 gdzie mialem podlaczone do 2.0.

 

Teraz mam nowy problem, ale to juz w innym temacie : http://forum.pclab.pl/topic/1164592-Brak-dzwieku-windows-7/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...