Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

titeeek

Uszkodzone wejście mini jack 3.5 w obudowie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! ;)

 

Przejdę od razu do sedna sprawy. Posiadam obudowę SilentiumPC Gladius M40, niestety nie była ona na gwarancji kosztem dużo niższej ceny. W trakcie użytkowania zauważyłem, że wejście mini jack 3.5 ciężko wchodzi (pomyślałem, że to po prostu dobre zabezpieczenie)- nic bardziej mylnego.. :thumbdown: Wejście po kilkukrotnym użytkowaniu uległo awarii. Pomagało przepychanie wpiętej wtyczki od słuchawek w jedną stronę. Po czym po dłuższej przerwie podpinam słuchawki i napotykam kolejny problem - działa tylko jedna słuchawka.. Dodam, że słuchawki są w 100%-ach sprawne i teraz pojawiają się moje pytania:

 

-Czy da się dokupić cały panel z wejściem mini jack do mojej obudowy? a jak tak to gdzie? prosiłbym o linki.

 

-Czy jakbym kupił tego typu panel:

 

http://allegro.pl/front-panel-hd-audio-2-xusb-real-foto-100-spr-i6402307081.html

 

i podpiął do złącza HD Audio wszystko działałoby tak jak należy?

 

-Może da się naprawić jakoś to wejście, jednakże nie jestem elektrykiem i nie za bardzo chciałbym się w coś takiego bawić.

 

 

P.S

 

Moja płyta to MSI Z170A GAMING PRO s1151. Odpowiedzi typu "podłącz słuchawki do wejścia z tyłu obudowy na płycie", można sobie od razu darować. W każdym gniazdku po podpięciu moje słuchawki są widziane jako "głośniki". Różnica w jakości dźwięku między "słuchawkami" a "głośnikami" jest kolosalna.. Istnieje możliwość podmiany gniazdka mikrofonu na słuchawkowe, ale jakość dźwięku pozostawia wiele do życzenia :lol2: Lubiłem posłuchać sobie posłuchać czystej i niskotonowej muzyki, więc prosiłbym Was o POMOC :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to możesz napisać do nich i ci przyślą nowe, ile to kosztuje to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do supportu, zobaczymy co odpiszą. :) Jednakże liczę, również na inne pomocne komentarze ;)

 

 

----

Dobra odpisali, że mogę zamówić sam panel, który kosztuje 19zł + wysyłka 11,90, czyli w sumie 30,90zł. Trochę dużo jak za sam panel, ale wysyłka to wysyłka.. Zastanawiam się nad zamówieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...