Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pietrrokov

Jaką GTX1070 wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Z oferty komputronika zastanawiam się jaką GTX1070 wybrać. Budżet do 2200zł nieprzekraczalny nawet o 1zł:

 

http://www.komputronik.pl/category/12560/karty-graficzne-nvidia-geforce.html?sb=&sd=&sort=1&by=f_price_10&sa=&category=12560&pvg=&showProducts=1&showPromoted=0&ot=27&a%5B507%5D%5B%5D=89037

 

moim faworytem jest EVGA ASCX lub ewentualnie ASUS Strix. Która w tym budżecie będzie najlepszym wyborem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie EVGA bo ASUS za długi i ponoć serwis gorszy.

Co do głośności nie mam danych, która jest cichsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańszą, dzisiaj kupiłem gtx1070 FE za 1800zł

Naprawdę wentylator jest warty 500zł do MSI, albo chociaż 250zł do Palit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak podkręcisz kartę i odkręcisz kurek z power limitem, to wtedy dopłata do lepszego chłodzenia jest sensowna (ciszej) - w przypadku trzymania tego bez oc, turbina jest jak najbardziej znośna... chyba, że masz wyjeb**e na hałas

 

Z oferty komputronika zastanawiam się jaką GTX1070 wybrać. Budżet do 2200zł nieprzekraczalny nawet o 1zł:

 

http://www.komputronik.pl/category/12560/karty-graficzne-nvidia-geforce.html?sb=&sd=&sort=1&by=f_price_10&sa=&category=12560&pvg=&showProducts=1&showPromoted=0&ot=27&a%5B507%5D%5B%5D=89037

 

moim faworytem jest EVGA ASCX lub ewentualnie ASUS Strix. Która w tym budżecie będzie najlepszym wyborem?

asusa zostaw - też się nad nim zastanawiałem, owszem wykonanie bdb, ale wydajność chłodzenia kiepska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

palit jetstream to dopłata 200zł względem FE ;) 2007zł w techplanet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz tą evga SC GAMING ACX, ale z x-koma bo dodają klawiaturę Roccat Isku o wartości około 200 goldenów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańszą, dzisiaj kupiłem gtx1070 FE za 1800zł

Naprawdę wentylator jest warty 500zł do MSI, albo chociaż 250zł do Palit?

Nawet sensowna cena. 1600-1700zł było by jeszcze sensowniej.

 

GTX 1070

zabrakło w tym porównaniu EVGA - żal.

 

Jak na moje ucho nie jest tak źle jak inni malują z tym hałasem FE, przy standardowym użytkowaniu.

Mój faworyt z tych testów głośności to Palit JetStream.

Do Palita warto dopłacić do gdy priorytetem jest cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

palit jetstream to dopłata 200zł względem FE ;) 2007zł w techplanet

 

 

Pisałem, że tylko komputronik wchodzi w grę. Panowie czytajcie....Z drugiej strony jestem na tyle zadowolony z nowego Asus Matrix GTX980Ti, że chyba przy nim zostanę, szkoda tylko, że z boku ta karta wygląda kiepsko i nie pasuje wyglądem do mojej obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, że tylko komputronik wchodzi w grę. Panowie czytajcie....Z drugiej strony jestem na tyle zadowolony z nowego Asus Matrix GTX980Ti, że chyba przy nim zostanę, szkoda tylko, że z boku ta karta wygląda kiepsko i nie pasuje wyglądem do mojej obudowy.

 

1070-tka jest bardziej energooszczędna od 980Ti.

 

Można zapytać dlaczego tylko komputronik? Są inne uczciwe godne polecenia sklepy takie jak: Proline, Zadowolenie.

 

http://proline.pl/?p=STRIX-GTX1070-8G-GAMING

 

http://www.komputronik.pl/product/328751/Elektronika/Cz%C4%99%C5%9Bci_PC/ASUS_GeForce_%C2%AE_GTX_1070_STRIX_8GB_GDDR5_VR_Ready.html

 

Wersja z dwoma śmigłami;

http://proline.pl/?p=DUAL-GTX1070-O8G

 

Lepiej za różnice w cenie zjeść dobry obiad. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie wiem dlaczego miałem wątpliwości jakoś mi się zapamiętało ze palit 24 pomimo ze na all www 36 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego z Komputronika bo mam tam jeszcze bon do wykorzystania i tylko dlatego rozważam zakup GTX1070. To którą w końcu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palit to dobra opcja ale ten design straszny maja... do tego 2.5 slota zajmuje nie kazdemu sie to podoba i nie kazdy ma miejsce. Te pality maja tez ograniczone napiecie pod OC. Zawsze mozna wgrac BIosa od gamerocka, ale nie kazdy sie w takie mody bawi :) Polecanie referentow jest slabe w h*j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palit to dobra opcja ale ten design straszny maja... do tego 2.5 slota zajmuje nie kazdemu sie to podoba i nie kazdy ma miejsce.

kwestia gustu, mi np. czerwony w ogóle nie pasuje...

 

Te pality maja tez ograniczone napiecie pod OC. Zawsze mozna wgrac BIosa od gamerocka, ale nie kazdy sie w takie mody bawi :)

sprawdź, zanim coś napiszesz... bios od game rock podwyższa power limit, a nie napięcie na rdzeniu (do tego podnoszenie go w pascalach jest nieopłacane)

 

Polecanie referentow jest slabe w h*j

tu znowu polecam sprawdzenie, ale w słowniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwestia gustu, mi np. czerwony w ogóle nie pasuje...

 

 

sprawdź, zanim coś napiszesz... bios od game rock podwyższa power limit, a nie napięcie na rdzeniu (do tego podnoszenie go w pascalach jest nieopłacane)

 

 

tu znowu polecam sprawdzenie, ale w słowniku

 

 

Masz jakis problem ze soba widze. Nie zaczynaj gowno burzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Asusa Strix, w większości sklepów jest sporo droższy, tu masz go praktycznie w cenie referenta, będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Te pality maja tez ograniczone napiecie pod OC. Zawsze mozna wgrac BIosa od gamerocka, ale nie kazdy sie w takie mody bawi :) Polecanie referentow jest slabe w h*j

w jakie mody bawic?

po to palit ma dualbios zeby z niego skorzystac, zadnej zabawy nie ma, odpalenia programiku i wgranie biosu to zaden trud, nie rob z ludzi upośledzonych umysłowo, chyba ze sam masz z tym problem ze takie brednie wypisujesz...

 

po za tym te cale ogrnaiczenia powerlimit g. mowia, wystarczy sobie zobaczyc test liptona gdzie karta z najgorszym powerlimitem MSI armor najlepiej sie krecila, to samo widze w palicie, mam gamera i niezaleznie od biosu stabilnie i po wygrzaniu to lazi na niecale 2k, a z forum ludzie maja zwykle pality JS z tym niby gorszym powerlimitem i bez zadnej zmiany biosu na inny kreca i do 2100

to nie kwestia biosu czy powerlimitu, a tylko i wylacznie danej sztuki!

 

co do tematu brac EVGA, asus i tak do najcichsyzch nie nalezy w 1070, wiec co najwyzej EVGA moze byc podobnie, a zapewne i bedzie lepiej, a serwis EVGA, a ASUS to niebo, a ziemia

 

PS.

nigdy wiecej asusa jesli mam wybor innej firmy, brandzlowalem sie z wymiana 7970 matrixa 4 razy pod rząd! za kazdym razem to co asus mi przysylal to jakis szrot, uzywka najprawdopodobniej tez ze zwrotow, walily artami na tych ustawieniach ich wysrubowanych w grach, benchmarki przechodzily i tak najprawdopodobniej tam testuja, co gorsza myslalem ze za 3 razem to dadza nowa badz cos innego, figa z makiem, za 4 razem jak przyszlo tez byla padaka grzala sie niemilosiernie gorzej od wczensiejszych, ale artami nei walila, sprzedalem od reki i teraz trzymam sie z dala od asusa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...