Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wojn007

Asus Strix 970 problem z ładowaniem Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów chciałbym zasięgnąć waszej opini i rady na temat kolejności instalacji systemu Windows na nowych komponetach. A mianowicie jeśli mam zintegrowaną kartę graficzną w procesorze i płyta ma wyjście hdmi. To czy podczas instalowania systemu Windows karta graficzna tj. Asus Strix na czas instalacji powinien być wyjęty? Chodzi mi o brak sterowników do karty graficznej co może powodować problem z ponownych uruchomieniem PC podczas instalacji systemu. Czy może to wszystko jedno czy karta jest wyłożona czy nie? Ponieważ mam taki problem że jak mam włożonego Strixa przy instalacji Windows to podczas ponownego uruchomienia komputera przy instalacji system nie uruchamia się ponownie. A dioda na monitorze cały czas mruga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karte wpinasz w PCIE i podpinasz pod nią monitor instalujesz system a potem sterowniki do grafiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem z podłączoną kartą i potem drivery nic próbowałem bez karty na zintegrowanej i potem włożyłem kartę zainstalowałem drivery i też nic komputer nie startuje. Problem w tym że dioda od monitora mruga i nic się nie dzieje ale jak raz mrugnie to system się załaduje oczywiście po uprzednim zresetować kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...