Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

HaZeR

Intel Core i5-650 - pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

chciałbym się zapytać, czy ten procesor:

http://allegro.pl/procesor-s-1156-intel-core-i5-650-4x3-20ghz-4mb-gw-i6350764530.html

nada się do gier? Do tej pory używam Pentium'a G3320 o ile się nie mylę, no i jest nie wystarczający dla mnie, jakbym kupił ta i5 to będzie duża różnica? Wiem, że są jakieś różne generację tych procesorów, za bardzo się na tym nie znam, dlatego o to Was się pytam.

A i jeszcze jedno pytanie - jeżeli okażę się, że procesor jest w miarę dobry, to czy będę miał możliwość streamowania na nim CS-a?

Reszta specyfikacji PC:

RAM: 8GB Crucial 1600MHz

K.Graficzna - Radeon R7 250X

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamieniając Pentiuma z 4 generacji procesorów Core na i5 pierwszej generacji nie zyskasz nic poza większym poborem energii ;] No i jeszcze jakąś płytkę pod socket 1156 musiałbyś kupić, a to równa się albo używkom bez gwary albo leżakom magazynowym w chorych cenach (a dodatkowo bez obsługi nowych technologii typu USB 3.0 czy SATA3). Najlepiej dozbieraj na core i3, najtańsze używki pod Twój socket to ~350 zł na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@autor Szukaj procesorów na LGA 1150, czyli Core i5 czwartej/piątej generacji (tj. Core i5 4xx0/5xx0).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

chciałbym się zapytać, czy ten procesor:

http://allegro.pl/procesor-s-1156-intel-core-i5-650-4x3-20ghz-4mb-gw-i6350764530.html

nada się do gier? Do tej pory używam Pentium'a G3320 o ile się nie mylę, no i jest nie wystarczający dla mnie, jakbym kupił ta i5 to będzie duża różnica? Wiem, że są jakieś różne generację tych procesorów, za bardzo się na tym nie znam, dlatego o to Was się pytam.

A i jeszcze jedno pytanie - jeżeli okażę się, że procesor jest w miarę dobry, to czy będę miał możliwość streamowania na nim CS-a?

Reszta specyfikacji PC:

RAM: 8GB Crucial 1600MHz

K.Graficzna - Radeon R7 250X

Pozdrawiam

 

Jak jesteśmy w nowych częściach to do "strimowania" coś takiego.

 

https://www.morele.net/inventory/info/SnQMVb/

 

Jak obracamy się w używanych to jakiś i5 2500k+ mobo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. A na jakiejś tańszej używce i3 to nie postreamuje pewnie, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i3 4130/50 można dostać za 300zł (chyba najtańsze opcje) stream pewnie jakiś by dał radę ale raczej w słabej jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...