Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hamid6

Chińskie klawiatury mechaniczne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio natknalem sie na dosyc dziwne klawiatury. Przelaczniki inspirowane Cherry MX, przecietna jakosc wyrobu, brak podstawowych funkcji jak np. nozki i swietne podswietlenie. I to wszystko za około 50 dolarow. Warto taka kupic? Chcialbym nowa podswietlana ale nie wiem czy warto... Mam juz CM Storm quickfire XT, kosztem podswietlenia ma swietny kabel, przejsciowke na PS/2, pozlacane wtyki, keycapsy, keycap puller, windows locka itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś przez dłuższy czas miał do czynienia z Cherry MX to przesiadka na jakieś chińskie podróby może okazać się szokiem. Dla mnie takie konstrukcje, przeczą idei klawiatur mechanicznych. Osoba niedoświadczona może byc pod wrażeniem i nawet nie odczuwać różnicy, ale to wygląda podobnie jak z słuchawkami High End

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, a bo to niby autorskie przełączniki Logitecha są lepsze :E Nie tylko tanie możne być do bani :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O przełącznikach Logitecha wspominał przy każdej recenzji którą robiłem, że działają jak by były nienaoliwione. Więc jak najbardziej masz rację - niby drogie a koło Cherry MX to nie ma co ich stawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...