Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ex100

Którą myszkę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym zakupić myszkę i mam dwie propozycje. Prosiłbym Was o doradzenie mi, która mam wziąć. Nie patrząc na wygląd, tylko cena i specyfikacja się liczy.

 

1 - A4Tech Bloody V8m USB / Cena : 59 zł

 

2 - Asus Cerberus 90YH00Q1-BAUA00 / Cena : 79 zł

 

Dzięki wielkie za pomoc ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego odpada A4 ?

Tych co podales nie chce, beda za male dla mnie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego odpada A4 ?

Tych co podales nie chce, beda za male dla mnie ;/

 

 

bo ma beznadziejny sensor

weź al90 (avago9800) lub a90 (avago3050)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie ceny tej myszki? jak wpisuje te nazwy to wychodzą mi rozne.. moglbys linkiem zapodac? z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A4Tech Bloody Terminator Laser TL60

 

A4Tech Bloody TL70

 

A4Tech Bloody Winner T70

 

 

Ponad 3 lata korzystałem z Bloody V8 i złego słowa powiedzieć nie mogę tylko po tych latach scroll mi wysiadł niedawno szukałem nowej myszki i zostałem przy bloody i kupiłem A4Tech Bloody TL70 i jestem nadal zadowolony bo myszka jest nadal świetna i duża co mi się podoba bo mam duże dłonie

 

myszki w linkach posiadają sensor AVAGO 9800 i Avago A3050 jak masz jakieś pytania co do tych myszek pisz tu lub na priv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A4Tech Bloody Terminator Laser TL60

 

A4Tech Bloody TL70

 

A4Tech Bloody Winner T70

 

 

Ponad 3 lata korzystałem z Bloody V8 i złego słowa powiedzieć nie mogę tylko po tych latach scroll mi wysiadł niedawno szukałem nowej myszki i zostałem przy bloody i kupiłem A4Tech Bloody TL70 i jestem nadal zadowolony bo myszka jest nadal świetna i duża co mi się podoba bo mam duże dłonie

 

myszki w linkach posiadają sensor AVAGO 9800 i Avago A3050 jak masz jakieś pytania co do tych myszek pisz tu lub na priv :)

 

Ceny tych myszek są ponad mój limit, nie chce dawać tyle za myszkę. No ale co, ta bloody v8m serio ma tak kijowy ten sensor ?? bo jak ogladam na yt filmiki to zaczynam się do niej przekonywać. Cena, wyglad itd podobaja mi sie, nie chce tylko aby siadla po miesiacu czy dwoch, a jesli ma siaść scroll po 2/3 latach to normalne . Aby wytrzymala rok i bedzie git :D byleby scroll nie siadl po pare dniach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny tych myszek są ponad mój limit, nie chce dawać tyle za myszkę. No ale co, ta bloody v8m serio ma tak kijowy ten sensor ?? bo jak ogladam na yt filmiki to zaczynam się do niej przekonywać. Cena, wyglad itd podobaja mi sie, nie chce tylko aby siadla po miesiacu czy dwoch, a jesli ma siaść scroll po 2/3 latach to normalne . Aby wytrzymala rok i bedzie git :D byleby scroll nie siadl po pare dniach...

 

 

Czy ma słaby sensor dobre pytanie to już kwestia upodobań do zwykłego użytkowania i gier nadaje się idealnie ale do cs już gorzej

 

Jak wspomniałem 3 lata używałem starszy model V8 i jestem z tej myszki mega zadowolony gdyby nie scroll nadal bym ją używał. Co do awaryjności to już kwestia szczęścia i sztuki nie zapomnijmy że to elektronika i z nią różnie bywa :)

 

Myszka jest dość duża i dobrze się trzyma w ręku i najlepiej dokupić do niej jakąś lepszą podkładkę

 

Jak masz mały budżet to kupuj V8m jak możesz trochę dołożyć kup Bloody Winner T70 ma trochę lepszy sensor i możliwość zmiany podświetlenia myszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w CS:GO to bedzie lipa jesli chodzi o rozgrywke ?? tak w skali od 1do10? W x komie i tak moge do 30 dni zwrocic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w CS:GO to bedzie lipa jesli chodzi o rozgrywke ?? tak w skali od 1do10? W x komie i tak moge do 30 dni zwrocic :)

 

 

W tym przedziale cenowym to ta myszka w cs tak 7/10 a przedziale 150zł 6/10

 

jak chcesz więcej info pisz na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przedziale cenowym to ta myszka w cs tak 7/10 a przedziale 150zł 6/10

 

jak chcesz więcej info pisz na priv

powiem tak, kupilem ta A4 gdyz do miesiaca moge oddac. I powiem Wam, ze jest naprawde fajna ale ten sensor cos nie lapie za kazdym razem, czasem lekko przycina a to ze wzgledu na podkladke z tego co widze.. na biurku tez tak mam, a nie bede specjalnie kolejnej podkladki kupowal.. zoabcze jeszcze jutro na innej starej podkladce, jak bedzie tak samo to oddaje.. ;/ (glownie w cs'ie to mam a gdy przegladam neta to tak tego nie odczuwam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, kupilem ta A4 gdyz do miesiaca moge oddac. I powiem Wam, ze jest naprawde fajna ale ten sensor cos nie lapie za kazdym razem, czasem lekko przycina a to ze wzgledu na podkladke z tego co widze.. na biurku tez tak mam, a nie bede specjalnie kolejnej podkladki kupowal.. zoabcze jeszcze jutro na innej starej podkladce, jak bedzie tak samo to oddaje.. ;/ (glownie w cs'ie to mam a gdy przegladam neta to tak tego nie odczuwam)

 

 

 

zainwestuj 30 zł w lepszą podkładkę i będziesz miał spokój każda mysz optyczna bez podkładki będzie tobie tak szaleć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mam w miare ok podkladke i na niej tak sie dzieje, a na blacie biurka juz mniej.. wgl jak przegladam strony itp to sie tak nie dzieje a w cs'ie dzieje co jakis czas.. hmm moze cos z cs ? ;/

da się jakoś to sprawdzić czy to wina myszki (w sensie wina sprzetu) czy czegos innego typu oprogramowanie czy system ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...