Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TheBAKO

spadki fps

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór.

Mam problem dotyczący spadków FPS jak w temacie. Podczas oglądania filmu np. na cda.pl po jakimś czasie (2-3 minuty) FPS'y spadają do 3-4 klatek i do póki nie poruszę myszką utrzymują się na tym poziomie. Ponadto kiedy komputer mam "w pulpicie" i nic nie robię, to rośnie mi temperatura na karcie graficznej do 60 stopni. Podczas grania np. w Assassin's Creed Syndicate czy Battlefront temperatura nie przekracza 52 stopni.

Sprzęt:

Płyta główna: ASUS M4A87

Procesor: AMD 1055T 2.8 GHz

Karta grafiki: Radeon HD7950

RAM: 10GB

Zasilacz: OCZ 650W

Proszę o wskazówki i pomoc jak rozwiązać problem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ff ostatnio kiła jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobierz program HW Info i Process Monitor(po pobraniu rozpakuj pliki). Uruchom HW Info i zaznacz tylko "Sensors only" i włącz program, w oknie monitoringu kliknij na ikonę logowania i wybierz lokalizacje zapisu logowania z monitoringu. Następnie uruchom Process Monitor i odznacz wszystkie ikony poza "Show Process and Thread Activity". Po wszystkim uruchom grę i zacznij grać przez dłuższą chwilę, aż uświadczysz opisany problem. Następnie wyłącz grę i zatrzymaj logowanie w HW Info tym samym przyciskiem logowania w oknie monitoringu oraz w Process Monitor poprzez wybranie "File"-->"Save" i tam zaznacz opcje zgodnie ze screenem oraz lokalizacje w "Patch" najlepiej w to samo miejsce co log z HW Info. Dla pewności zrób jeszcze jeden monitoring bez obciążenia(w IDE) tak przez ok. 1 min na pulpicie, bez uruchamiania żadnej gry. Po wszystkim wyślij zapisany rejestr logowania z obu programów załączając do wiadomości link do ich pobrania z jakiegoś hosta/chmury (najlepiej uprzednio je spakuj).

Możesz też samodzielnie sprawdzić log z HW Info / GPU-Z / AIDA64 programem LogViewer, a z Process Monitor w nim samym poprzez "Tools" --> "Process Activity Summary".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...