Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zajaczeq

Laptop ( 2000zl ) biurowy , najlepiej na raty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam laptopa najlepiej na raty ,wtedy może być za 2300:

Moje wymagania:

-z windowsem

-ma służyć głównie do Internetu,office ew.hearthstone karcianka

Kupiłem już kilka laptopow dla osób w rodzinie z waszych linków za pomoc :)

Teraz pora na laptopa dla mnie

Pozdrawiqm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASUS PU551LA-XO413G-8 i5-4210U/8GB/500GB/Win7P+Win8P

Asus z serii biznesowej PRO. Dobrze spasowana obudowa - dość solidna w tej cenie już, nie to co tańsze konsumenckie odpowiedniki. Procesor i5ulv Hasswell'a, do tego optymalna ilosć pamięci RAM. Dysk HDD ale trochę szybszy niż standardowe bo 7200rpm. Matryca matowa antyrefleksyjna. Wbudowany czytnik linii papilarnych. Gwarancja 3-letnia one site na laptopa oraz 2-letnia na baterię. Systemy w zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba laptop

Tylko nie rozumiem czemu 2systemy operacyjne?

ASUS PU551LA-XO413G-8 i5-4210U/8GB/500GB/Win7P+Win8P

Asus z serii biznesowej PRO. Dobrze spasowana obudowa - dość solidna w tej cenie już, nie to co tańsze konsumenckie odpowiedniki. Procesor i5ulv Hasswell'a, do tego optymalna ilosć pamięci RAM. Dysk HDD ale trochę szybszy niż standardowe bo 7200rpm. Matryca matowa antyrefleksyjna. Wbudowany czytnik linii papilarnych. Gwarancja 3-letnia one site na laptopa oraz 2-letnia na baterię. Systemy w zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wyboru. Win 8 w wersji PRO. Są w dwa zestawie do serii biznesowej, taka polityka asus'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z seri biznesowej

Dell Vostro 3558 i3-5005U/8GB/500/7Pro+10Pro

Matowa matryca nie odbija otoczenia mniej męczy w pracy biurowej najlepsza, laptop jest cichy i chłodny, dobra czasy pracy na akumulatorze ponad 6h na wifi, urządzenia wejścia są przyzwoite, niezłe wykonanie biznesowe. 3 letnia gwarancjia biznesowa Dell "Serwis u klienta następnego dnia roboczego to najszybsza i najlepsza forma serwisowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inspiron z serii biznesowej? A to ciekawe.

 

Dell Vostro 3559 i5-6200U/4GB/500/Win10X

tutaj laptop z serii biznesowej od dell'a 3-letnia gwarancja producenta typu NBD next business day. Matowa matryca antyrefleksyjna. Procesor skylake'a 6-ta generacja. System w zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Asusa bym kupił ale te dwa Windows mi nie potrzebne:) sam win8 pro by mnie zadowalall :)bo tak to super. Czy to się wybiera jeden z dwóch ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zależne od ceny w tym przypadku. TO jest wszystko w cenie, czy 1 czy 2 to nie ma różnicy akurat przy tym modelu. Tak jest po prostu i tak jest sprzedawany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zależne od ceny w tym przypadku. TO jest wszystko w cenie, czy 1 czy 2 to nie ma różnicy akurat przy tym modelu. Tak jest po prostu i tak jest sprzedawany.

Ale dwa również są zainstalowane systemy ? Czy mogę ich poprosić żeby byl zainstalowany jeden?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dwa również są zainstalowane systemy ? Czy mogę ich poprosić żeby byl zainstalowany jeden?

 

masz dwa zainstalowane systemy jak chcesz to sobie usuniesz jeden bez problemu, tylko po co? przy rozruchu wybierasz system który ma się włączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...