Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PwnT^

HD7870, artefakty

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj podczas oglądania streama wywalilo mi niebieski ekran i zawiesil sie komputer. Po resecie komputera moje oczy ujrzaly artefakty. Artefakty sa nawet w biosie.

Dla tej karty nie ma juz ratunku jezeli rozumiem? ;/

 

Padlo juz 4 karty w mojej karierze, zaczyna mnie to denerwować szczerze powiedziawszy. 8800GT, 8800GT, 8800GTS i teraz ten Radeon...

Praktycznie juz nie gram w gry oprocz LoLa czy Fify, dlatego potrzebuje karty ktora udzwignie mi te gierki. Do Lola wystarczy takie HD4850, nie wiem jak z FiFa.

Poprosze najtansza opcje, musi miec HDMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekarnik albo gtx950. Jak mogą być używki, to gtx760.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosilem o najtańszą opcje, a ty mi polecasz karty lepsze niż HD7870, która do tych dwóch gier starczała z ogromnym zapasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tej i-5 idealnie pasuje r9 270,wyrwiesz z gwarką za +- 400/440 pln

taniej gtx 750 Ti ale wydajnościowo ...dużo niżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podczas oglądania streama wywalilo mi niebieski ekran i zawiesil sie komputer. Po resecie komputera moje oczy ujrzaly artefakty. Artefakty sa nawet w biosie.

Dla tej karty nie ma juz ratunku jezeli rozumiem? ;/

 

Padlo juz 4 karty w mojej karierze, zaczyna mnie to denerwować szczerze powiedziawszy. 8800GT, 8800GT, 8800GTS i teraz ten Radeon...

Praktycznie juz nie gram w gry oprocz LoLa czy Fify, dlatego potrzebuje karty ktora udzwignie mi te gierki. Do Lola wystarczy takie HD4850, nie wiem jak z FiFa.

Poprosze najtansza opcje, musi miec HDMI.

 

hd 7770.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz zasilacz?

amacrox ax450-pnf

 

hd 7770.

Mialem te karte i akurat w grze, w ktora gram najczesciej, czyli LoLu, dzialala gorzej niz HD4850.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...