Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

WadiPaly

Mysz do 199 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, dzisiaj mam poprawke i jeżeli zdam to dostane 250 zł. A zauważyłem że Razer Deathadder 2013 jest na x-kom za 199 zł. Brać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzisiaj mam poprawke i jeżeli zdam to dostane 250 zł. A zauważyłem że Razer Deathadder 2013 jest na x-kom za 199 zł. Brać?

 

Nie patrz na Razery, przynajmniej te tansze. Jak chcesz podswietlana to bierz z Allegro DM1 Pro. Najlepszy sensor na rynku, polska firma i fajne podswietlenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nówki i nie chce żadnej od SS

 

Wszystko spelnione. Zostanie ci jeszcze na czipsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dzięki za pomoc w wybraniu Deathaddera, layse ci pocztą wyśle hehe

 

A pozatym nie fan SS tylko za małe myszki xd

 

znaczy nie fan Razer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje jeszcze Rival, ma najlepszy sensor na rynku, tak samo jak ten DM1. Jak sie na tego Deathaddera napaliles to bierz, ale cudow nie oczekuj XDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DA ma też spoko sensor ( po za 3.5G ), tylko podobno występuje dwuklik, scroll się psuję i przyciski lamią i przy używaniu oprogramowania sense kursor może "pływać", ja osobiście miałem tylko dwuklik w pierwszej wersji DA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast DA polecam Gigabyte XM300 ma świetny sensor i bardzo podobne wykonanie jak Razer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rival 100 to troszkę słabawa myszka, spodziewałem się czegoś lepszego.

Kone Pure jest bardzo dobry i na przecenie, ale trzeba mieć mniejszą rękę i trzymać chwytem innym niż palm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od maja używam Tesoro Ascalon na s3988 i wrażenia mam bardzo pozytywne. Dziwie się że o tej myszy jest tak cicho bo przy obecnej cenie (160zl) to powinien być hit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od maja używam Tesoro Ascalon na s3988 i wrażenia mam bardzo pozytywne. Dziwie się że o tej myszy jest tak cicho bo przy obecnej cenie (160zl) to powinien być hit.

 

Waga: 125g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z kablem, bez kabla ~104g, ważone osobiście. Nadal sporo więcej niż EC2A, DM1 itp, ale to ta sama kategoria co Deathadder czy Rival 300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zobaczyć też różne Zowie, choć DM1 Pro chyba aktualnie tańszy i sensu dopłaty nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Płażyński chyba pracuje na wykreślenie z wyścigu o kandydaturę na Prezydenta RP z PiS-u na 2025 rok i zarazem dołączenie w tym gronie do Bocheńskiego, który już został skreślony z tego wyścigu przez wyraźną porażkę z Trzaskiem o Warszawę niecałe 2 tygodnie temu. Choć z drugiej strony do tego wyścigu podobno dołącza następny młody wypatrzony przez Kaczego. Jest to Jarosław Margielski, aktualny prezydent Otwocka. https://wydarzenia.interia.pl/raport-wybory-samorzadowe-2024/news-plazynski-wywolal-polityczna-burze-w-pis-ujawniamy-tresc-rap,nId,7457432
    • Tak jest proszę pana, wycięta ramka i na 2 śrubki na stelażu BQ 120mm Oryginalnie był wentylator Zalmana, ale był głośny, to wszedł Arctic, a teraz BQ Na filmiku jest oryginał i widać stelaż do montażu wentylatora. To nie jest wentylator z ramką, tylko taka zubożona wersja i żeby zastąpić oryginał trzeba niestety wyciąć ramkę. https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=zalman+9900+cu#fpstate=ive&ip=1&vld=cid:17b99d1e,vid:8uIN_p7W2I0,st:0 A węże  z chłodzenia grafiki mają 1cm średnicy zewnętrznej (8mm wewnętrznej) i zdecydowałem na miękkie, żeby w każdej chwili można bez demontażu układu wyjąć grafikę, pompkę, czy chłodnicę. Albo wszystko razem cuzamen do kupy. Ważne, że działa i to jak !
    • z czystej ciekawości, jaki procesor w tym zestawie,że takie chłodzenie ? o płytę pytasz budżetówkę vide prime od asusa, a chłodzenie kupujesz takie wypaśne ? hmm  
    • Właśnie co miesiąc +- dochodzi do automatycznego retreningu pamięci ram (do tego jak zrobisz jakieś zmiany w bios, albo nawet wejdziesz i zapiszesz bez zmian, to też się robi). Jeżeli to wygląda tak, że odpalisz kompa i przez jakiś czas system nie wstaje, a potem sam z siebie normalnie się ładuje, to tak ma być. To nie jest problem, a zamierzone działanie. 
    • Tego typu klawiatur na plastikowych nitach już troche wymieniłem bo człowiek oszczędza każdy grosz jak mało zarabia  jak nie masz w tym wprawy i lutownicy aby przetopić nity a pózniej je po wymianie ponownie zgrzać to może być ciężko i lepiej dopłacić do całości jak allas wspomniał, łatwo też uszkodzić zaczepy klawiatury jak dasz za dużą temperaturę na grocie czy tam hocie lub za długo grzejesz to zaczep od klawisza może się zdeformować/przetopić od drugiej strony i nie będzie np odbijał  A co do objawu o którym piszesz to na 100% jest to wina samej klawiatury, usterki kbc inaczej się objawiają.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...