Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tomaszl3

laptop asus x61s

Rekomendowane odpowiedzi

witam, dostałem laptopa ja w tytule i mam wielki problem, chciałem zainstalować win7 ale nie działa nagrywarka, nie bootuje również z pendriva, może znajdzie się ktoś kto mi pomoże i podpowie jak mam zainstalować na nim system, z góry dziękuję. email tomaszl3@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymień nagrywarkę. Nowa kosztuje ok. 50 zł. Może być dowolnej firmy. Ważne aby miała odpowiednią grubość. Najlepiej wyjmij stara i idź z nią do sklepu.

 

Wymiana nagrywarki jest stosunkowo prosta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymień nagrywarkę. Nowa kosztuje ok. 50 zł. Może być dowolnej firmy. Ważne aby miała odpowiednią grubość. Najlepiej wyjmij stara i idź z nią do sklepu.

 

Wymiana nagrywarki jest stosunkowo prosta.

domyślam się ale ta możliwość odpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to nie bootuje z pendrive? moze zle nagrales windowsa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to nie bootuje z pendrive? moze zle nagrales windowsa?

chyba dobrze tylko nie dodałem że to nie pendrive tylko dysk zewnętrzny 250gb usb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dysk sformatowany w systemie fat32?

nigdy nie instalowalem z dysku usb - z pendrive natomiast na tym laptopie - tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dysk sformatowany w systemie fat32?

nigdy nie instalowalem z dysku usb - z pendrive natomiast na tym laptopie - tak.

tak fat 32 ale poczytałem teraz trochę na ten temat i chyba muszę przygotować najpierw ten dysk z wiersza poleceń, czy ktoś może potwierdzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, spróbuję

i dam jutro odpowiedź

poszło sprawnie ale napiszę po kolei

najpierw wszystko robiłem z wiersza poleceń - problem z funkcją assign - nie chciało nadać litery dysku, zrobiłem pod windowsem, później wszystko robiłem programem UNIVERSAL USB INSTALLER, następnie zmiana ustawień biosu w laptopie i dopiero po ponownym uruchomieniu i przytrzymaniu na starcie biosu esc wszystko pięknie się zainstalowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...