Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Konopa14

Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pewnego dnia zainstalowałem sterowniki słuchawek TRACER, na 1 profilu o nazwie W

Obecnie używam profilu K (Oba są administratorskie)

Ale żeby np. na skype wychwyciło mi mikrofon to muszę się przelogować na W

I po tym znowu na K, bez tego mam napisane --- urządzenia do nagrywania---mikrofon od słuchawek---- obecnie niedostępne

Czy istniałaby możliwość przeniesienia sterowników z W do K ??? --- nie przypominam sobie aby była jakaś płyta od tych słuchawek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

do sluchawek nie ma sterownikow - sa natomiast do karty dzwiekowej (nawet jesli jest zintegrowana).

aczkolwiek, sterowniki instaluja sie na komputerze, nie na profilu - takze zrob screena z zakladki dzwiek -> urzadzenia do nagrywania i wrzuc tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o screena na tym profilu, na ktorym "nie dziala"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Na innych forach tematy o wielce informacyjnym tytule "Pomocy" zostają z miejsca zamykane a użytkownik dostaje warna. Tutaj masz szczęście bo moderatorzy wieloma kwestiami się nie przejmują ale sami użytkownicy (ci co coś wiedzą) omijają takie tematy bo od razu wiadomo że autorowi po prostu nie chce się samemu sobie pomóc.

2. Nie wal posta pod postem, od tego masz opcję EDYTUJ.

 

Teraz sam problem.

Jakie są te słuchawki? Czy są USB albo podaj model. Bo na żadnym screenie nie widać żeby było jakieś dodatkowe urządzenie USB. To mi wygląda na zwykłe gniazdo mikrofonowe od płyty głównej więc tam sterowników od słuchawek nie ma, są tylko od karty muzycznej na płycie głównej.

 

Jeżeli ci chodzi o urządzenie MikrofonODsłuchawek to na drugim profilu po prostu jest on nieaktywny ale urządzenie jest widoczne (więc sterownik powinien być ok). Próbowałeś po prostu wyjąć i wpiąć jeszcze raz mikrofon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak USB, heh ale co się dziwić, w końcu to Tracer. Ja na twoim miejscu odinstalowałbym te sterowniki i zainstalował je na profilu docelowym. Trochę to głupie ale w tej półce jakościowej (Tracer, Media-Tech, Logilink itp) widziałem już tyle głupich, niedopracowanych rzeczy że już mnie nic nie zdziwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...