Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

IDontKnowWhoYouAre

Głośniki/Subwoofer do 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do dyspozycji 500zł. Poszukuję głośników lub samego subwoofera (aktywnego) z dobrą jakością dźwięku i bassu, pokój w którym będzie znajdował się sprzęt jest małych wymiarów. Sprzęt będzie używany do filmów, a głównie do muzyki. Liczę na pomoc z waszej strony.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę za mało informacji podałeś. Ten subwoofer do jakich głośników chciałbyś podpiąć? Jakie dokładnie wymiary ma pokój, jak planujesz rozstawić głośniki? No i w jakiej odległości będziesz ich słuchał? Generalnie do muzyki lepszy będzie zestaw stereo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę za mało informacji podałeś. Ten subwoofer do jakich głośników chciałbyś podpiąć? Jakie dokładnie wymiary ma pokój, jak planujesz rozstawić głośniki? No i w jakiej odległości będziesz ich słuchał? Generalnie do muzyki lepszy będzie zestaw stereo.

 

Mam kolumny philips, pokój ok. 10-12m2. Nie mam pojęcia jak planuje je rozstawić, a w odległości raczej nie dużej gdyż sam pokój jest małych rozmiarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nic nie wiadomo jak będzie sprzęt ustawiony

masz malutki pokój podobnej wielkości do mojego a chcesz dużo basu dobrej jakości to praktycznie niemożliwe jedynie co to kupić gotowce np edifier R1700 nie zagra tak napompowanym basem jak zestawy z subem ale sporo lepszej jakości

 

przy niewielkiej dopłacie można by szukać kolumn np tannoy mercury 2 i do tego tani dobry wzmacniacz mogło by zagrać wyraźnie lepiej niż Edifiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie lepiej jest kupić jakieś mocne głośniki 2.1/5.1 lub sam subwoofer? Przeszukałem trochę internet i z tego co widziałem jest nie drogi, a zarazem mocny http://olx.pl/i2/oferta/subwoofer-gdn-30-120-tonsil-CID751-IDdxZHN.html#:d18d4f5d58 + jakis wzmacniacz lecz nie wiem jak to podłączyć gdyż z subwooferem jest chyba inaczej. To jest moja opinia czekam na wypowiedzenie się kogoś kto ma większe doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wstawisz tego klocuchs do malego pokoju to mozesz o muzyce zapomniec. Bedzie tylko jedno wielkie buczenie niskich tonow i basem bym tego nie nazwal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sluchania muzyki niezbyt glosno zeby bylo slychac detale lepiej kupic dobre 2.0, z drugiej strony na kij sub ktorego zadaniem(wiekszosc ludzi tak uwaza) jest przy... basem jesli bedziesz sluchal cicho:). Jak nie chcesz wiecej wydawac poszukaj edifierow r2600( tez maja sporo basu) lub mniejszych r1600tiii jesli nie masz gdzie rozstawic wiekszych kolumn. Proste bez kombinacji. Te twoje kolumny to pasywne pod wzmakiem czy aktywne? Jak pasywne to jaki masz wzmacniacz i rozmir pokoju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sluchania muzyki niezbyt glosno zeby bylo slychac detale lepiej kupic dobre 2.0, z drugiej strony na kij sub ktorego zadaniem(wiekszosc ludzi tak uwaza) jest przy... basem jesli bedziesz sluchal cicho:). Jak nie chcesz wiecej wydawac poszukaj edifierow r2600( tez maja sporo basu) lub mniejszych r1600tiii jesli nie masz gdzie rozstawic wiekszych kolumn. Proste bez kombinacji. Te twoje kolumny to pasywne pod wzmakiem czy aktywne? Jak pasywne to jaki masz wzmacniacz i rozmir pokoju?

 

To jest wieża więc kolumny pasywne pod wzmkakiem (Philips FW 396C) pokój tak naprawdę ma 20m2 lecz meble są tak poustawiane, że dzieli się na 2 pokoje więc dźwięk też się rozchodzi inaczej niż w pokoju ok. 10m2.

 

Zdjęcie wieży na dole mam dokładnie taki sam zestaw lecz zdjęcie nie jest moje.

post-565390-14727181998_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malutkie pole. Sub na bank tam sie nie sprawdzi. Ja do twoich wymagan bym szukal r2600 edufiera choc to tez ciut spore na ta powierzchnie, ale powinno byc oki. Na allegro masz licytacje powinienes sie zmiescic. Nie ma co tu kombinowac moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...