Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pzm1

Krytyczne komunikaty w dzienniku zdarzeń

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,zauważyłem dziś w dzienniku zdarzeń takie oto komunikaty,same ostrzeżenia,błędy i krytyczne,przeczytałem tutaj http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-performance/critical-error-100-in-event-viewer/f606bf89-3b71-4695-a26a-3eaffd31eade?auth=1 w odpowiedzi jednego gościa cyt'As per the issue description you are getting an error Diagnostics-Performance 100 Boot Performance Monitoring. These are events on the computer which happened during logging in or while running certain application. You may safely ignore those messages.' że można śmiało zignorować te komunikaty,postanowiłem jednak zastosować sie do metody naprawczej trzeciej jaką on polecił i zresetowałem kompa i uruchomiłem narzędzie do naprawy systemu podczas uruchomienia,niestety narzędzie to zakończyło naprawę komunikatem,że narzędzie to nie może automatycznie naprawić problemu i żeby się skontaktować z firma Microsoft czy coś w tym stylu żeby problem rozwiązać,system uruchamia się dobrze i szybko,nie ma z tym żadnych problemów,ale te komunikaty w dzienniku zdarzeń i potem jak uruchomiłem narzędzie do naprawy systemu podczas uruchamiania,to ta informacja,że nie może ono automatycznie naprawić problemu zaniepokoiły mnie,czy u Was tez się to zdarza,takie komunikaty ostrzegawcze czy krytyczne w dzienniku zdarzeń jak u mnie?

P.S Tutaj wrzuciłem fotkę z dziennika zdarzeń https://zapodaj.net/aa476a127e394.png.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sygnalizowane są problemy z wydajnością (czas rozruchu 2min 6s !) co "normalne" nie jest . Podgląd Zdarzeń nie powinien zawierać tego typu informacji w żadnym z dzienników i należy usilnie dążyć do ich wyeliminowania , choć to trochę "wyższa szkoła jazdy" . Ja tak mam w W7 x64 i spod mojej "ręki" nie ma prawa wyjść taka instalacja systemu (sprawdzam pod tym kątem wszystkie ~140 dzienników) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sygnalizowane są problemy z wydajnością (czas rozruchu 2min 6s !) co "normalne" nie jest . Podgląd Zdarzeń nie powinien zawierać tego typu informacji w żadnym z dzienników i należy usilnie dążyć do ich wyeliminowania , choć to trochę "wyższa szkoła jazdy" . Ja tak mam w W7 x64 i spod mojej "ręki" nie ma prawa wyjść taka instalacja systemu (sprawdzam pod tym kątem wszystkie ~140 dzienników) .

System mi się szybko uruchamia,30 parę sekund do pulpitu,dzisiaj np. już inne są komunukaty,nie krytyczne tylko ostrzegawcze,ale jak zauważyłem to się zmienia często,rano podczas uruchamiania kompa może mi się pojawić w podglądzie komunikat krytyczny odnośnie uruchamiania a przy następnym uruchamianiu kompa już tak jak na obrazku tylko ostrzeżenie... ja mam właśnie W7 x64...

 

https://zapodaj.net/1647efb0f4b0a.png.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...