Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SyrQQ

Możliwy problem z układem chłodzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Doświadczyłem dziś problemu ze swoim PC-tem. Związany jest najprawdopodobniej z układem chłodzenia. Otóż jeszcze do wczoraj przy każdym uruchamianiu systemu jak to wiadomo wszystkie wiatraczki chodzą na full. Zaraz po starcie systemu było słychać wyraźnie że wszystko się uspokajało do czasu kiedy komputer nie przeszedł w stan stresu. Jeśli nie wszystko było w porządku. Dziś chciałem sformatować komputer. Wcześniej miałem Win 10. Zabrałem się za formatowanie. I gdy system się zainstalował, zauważyłem, że od tego czasu wiatraki nie zwalniają po starcie systemu. System zmieniłem na Win 7. Myślę, a raczej mam nadzieję, że to nie jest tego wina. Zużycie procesora spada. Jak w biosie jest rozkręcony na full do 3.2GHz tak po starcie systemu chodzi na minimum. Jednak wiatraki nie. Jeśli będzie trzeba mogę podać specyfikacje komputera. Z góry dziękuje za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, problem rozwiązany, jednak nie w całości. Wiatrak chodził tylko od karty GTX970. Po zainstalowaniu sterowników od nvidii uspokoił sie po starcie systemu. Mam jednak teraz inny problem. Gdy chce zainstalować na czystym systemie po kolei sterowniki typu chipset, potem VGA od intela, to proces instalacji przebiega pomyślnie. Każą mi ponownie uruchomić komputer. Jednak po restarcie okazuje się, ze sterownika wgl nie ma. Dalej zryta rozdziałka, do tego brak żadnego panelu od grafiki HD Intel itd. Brak także możliwości wybrania pulpitu Aero. Tak jakby sterownika w ogóle nie było : /

specyfikacja:

Intel i5-4460ści

Nvidia GTX970

motherboard; GA B85M-HD3

PSU: Be quiet 500W

RAM: Kingston 2x4Gb 1600Mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...