Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zigu17

Agony - czyli trafiamy do piekła

Rekomendowane odpowiedzi

Trailer bardzo intrygujący, pierwsze co się rzuca w oczy to wreszcie świetnie wyglądająca gra na UE4 bo do tej pory zetknąłem się z samymi popierdółkami nie wykorzystującymi możliwości silnika. Bardzo ciekawi mnie czy gra jest skradanką w stylu Outlast czy może z czasem się rozkręca i idzie bardziej w stronę Dante's inferno. Obie opcje będą równie ciekawe. Czekam na coś więcej, tym bardziej że to Polskie studio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to wszystko naprawdę bardzo spoko, ale to chyba za dużo jak na moje zwieracze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że ocenzurowali znacznie więcej niż samo zakończenie, tylko się nie przyznają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ta gra wyglada okrutnie.. Może i ma jakiś swój klimat ale lokacje są beznadziejne i bardzo ale to bardzo nudne.. I jeszcze taka cena? Przesadzili :). Już bywały gry które były o 70% tańsze i wyglądały lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekła to będzie dupa tych, co dali się wydymać i to kupili. Gniotek wyszedł.

 

OpenCritic: 48/100

Steam: 50% pozytywów

 

ActuGaming: 5.5/10

Eclypsia: 12/20

GameInformer:3.5/10

Gamekult: 2/10

Gaming Boulevard: 5/10

Génération-Game: 4/10

GReviews: 5.6/10

Invision Game Community: 6/10

Millenium: 52%

NoFrag: No score ('it's a catastrophe, a complete failure')

PCGamesN: No score ('Agony feels shallow beneath its buckets of gore')

PlayFrance: 5/10

Push Start: 5/10

The SixthAxis: 4/10

Twinfinite: 1.5/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że wyczuwam w grach syf na kilometr. Nikt mnie nie przekona, żeby nie oceniać gier po trailerach i early-gameplayach, skoro tyle razy udało mi się uniknąć wyrzucenia pieniędzy w błoto. szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że wyczuwam w grach syf na kilometr. Nikt mnie nie przekona, żeby nie oceniać gier po trailerach i early-gameplayach, skoro tyle razy udało mi się uniknąć wyrzucenia pieniędzy w błoto. szczerbaty.gif

 

Akurat tu było widać gołym okiem, że gra pompowana kontrowersjami, też miałem wrażenie, że tak będzie i nie myliłem się. Dostałem kopię recenzencką, ale jeszcze nie zdążyłem zagrać, oceny jakoś mnie do tego nie ciągną : F Szkoda, bo to była aktualnie największa horrorowa premiera, a wyszło jak zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Do "największej horrorowej premiery" to i tak byłoby jej pewnie daleko (gdyby była w miarę udana) :)

 

Polacy robią dobre horrory czego dowodem jest genialny Dying Light oraz DarkWood

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agony akurat było największą horrorową premierą, bo poza tym nic nowego i znanego w podobnym czasie nie wychodzi.

 

Wycięte sceny:

 

https://www.youtube.com/watch?v=2c2XUY256VY

 

tl;dw - gwałt, seks, rodzenie, zabijanie noworodków, fizyka tyłka, enjoy.

 

PS. Dying Light/Horror - pick one : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta symulacja tyłka, inspirowana fizyką galarety :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Agony akurat było największą horrorową premierą, bo poza tym nic nowego i znanego w podobnym czasie nie wychodzi.

 

Największą horrorową premierą ale jakiego okresu? Chyba tylko tego dnia w którym wychodzi :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tu było widać gołym okiem, że gra pompowana kontrowersjami, też miałem wrażenie, że tak będzie i nie myliłem się. Dostałem kopię recenzencką, ale jeszcze nie zdążyłem zagrać, oceny jakoś mnie do tego nie ciągną : F Szkoda, bo to była aktualnie największa horrorowa premiera, a wyszło jak zawsze.

No teraz to każdy może tak napisać, ja jednak widziałem, że przed premierą ludzie się podniecali i podsycali hype, zresztą jak zwykle... Już po samym gameplayu było widać, że to nic ciekawego. Ot, zawartość pełna, jak to nazwałeś, kontrowersji bez żadnych sensownych i ciekawych mechanik. W dodatku sama gra jest mało straszna (to akurat kwestia indywidualna, ale takie są moje odczucia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może napisać tak każdy, ale ja osobiście mówiłem to już na długo przed premierą (na innych forach, na fanpejdżu, w komentarzach na YT itd.), podobnie było z bardzo średniawym IMO Outlastem - również od pierwszego trailera wiedziałem, że będzie to tani straszak z jump scenkami co 5 minut : D Wystarczy trochę ogaru na rynku horrorów i szybko oddzielisz ziarno od plewy, Agony od początku śmierdziało mi tanim wybijaniem się na kontrowersjach. Dopiero dzisiaj zagram, staram się więc negatywnie nie nastawiać, ale... Cóż, ciężko : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...