Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cotam

wyłączony transfer danych a opłata

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

W telefonie LG l70 mam wyłączony transfer danych, pakietu internetowego mam już nic, co oznacza, że powinienem płacić normalną stawkę za korzystanie z sieci. Przez wi-fi łączę się z internetem i korzystam ze snapchata i tu jest mój problem - każde skorzystanie z tej aplikacji w takiej, a nie innej konfiguracji, powoduje u mnie pobranie z konta 2gr! Numer jest w play na kartę i drugi raz spotykam się z tego typu sytuacją. Podobna dotyczyła kiedyś opłat za korzystanie z GPS, aż w ustawieniach punktu dostępowego w końcu usunąłęm jakieg parametr po "default". Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób drugi, pusty punkt dostępowy, i żeby był wybrany zamiast właściwego, i zobacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o podobnym przypadku. Gorzej że akurat ktoś miał z tym problem za granicą. Obawiam się że nic nie poradzisz.

Może co najwyżej to od telefonu. Zobacz czy na innym będziesz miał to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, sprawa skończyła się tak, że nie miałem czasu działać, wgrywać innych ustawień od operatora, tych z konfiguracji, w międzyczasie odnowił się pakiet i znowu wszystko działa. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, znam temat i wałkowałem go jak jeszcze w necie nie było żadnych info. Początkowo myślałem, że to usterka telefonu sony albo bug w sofcie, potem na kilku innych telefonach odtworzyłem "problem". Wywalenie typu punktu dostepowego default spowodowało ograniczenie problemu ale nie całkowite jego wyeliminowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...