Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Neesqik

Huawei p8 lite vs samsung j5 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc ktory z tych telefonow jest lepszy, dostalem oferte ich 2 i nie wiem ktory wybrac, najbardziej zalezy mi na aparacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat dzisiaj wziął p8 lite i moim zdaniem aparat i kamera jest ok. Też bierzesz w t mobile? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja by brał Samsunga.. P8 lite to jest konkurent bardziej J5 2015 a nie J5 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja by brał Samsunga.. P8 lite to jest konkurent bardziej J5 2015 a nie J5 2016

 

Sprawdź specyfikację a nie pierdoły piszesz. W P8 procek 8 rdzeniowy i grafa blisko 2 razy bardziej wydajna.

 

Poza tym P8 lite ma strasznie słabą baterię.

 

To fakt, ale za to telefon jest bardzo lekki co akurat dla mnie jest wadą bo nie czuje, że mam coś w ręce ale bratu się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p8 lite ma żałośnie słaby ekran. no i jednak trochę słąbo chodzi, sytuacje ratuje trochę niedawna aktualizacja do nowego andka który troche poprawia animację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p8 lite ma żałośnie słaby ekran. no i jednak trochę słąbo chodzi, sytuacje ratuje trochę niedawna aktualizacja do nowego andka który troche poprawia animację.

 

Słaby ekran bo? Jeśli przy 8 rdzeniach i 2 GB ramu słabo chodzi to przy 4 w samsungu jeszcze większa bieda będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź specyfikację a nie pierdoły piszesz. W P8 procek 8 rdzeniowy i grafa blisko 2 razy bardziej wydajna.

Suche dane to nie wszystko. Tak naprawdę Huawei ma ciut lepsze parametry, ale podczas normalnego użytkowania nie zobaczysz różnicy. Poza tym aparat, ekran czy bateria lepiej wypada w Samsungy, no ale skąd Ty to możesz wiedzieć, jak J5 2016 widziałaś zapewne tylko u kolego lub na ekspozycji w sklepie.

 

Słaby ekran bo? Jeśli przy 8 rdzeniach i 2 GB ramu słabo chodzi to przy 4 w samsungu jeszcze większa bieda będzie.

Słaby bo Samsung ma lepszy i taki argument wystarczy. Kolejny raz widać, że nie miałeś doczynienia z J5 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby ekran bo? Jeśli przy 8 rdzeniach i 2 GB ramu słabo chodzi to przy 4 w samsungu jeszcze większa bieda będzie.

Co mają rdzenie i ram do jakości ekranu? Poza tym Samsung ma AMOLED'a, więc nie będzie większa bieda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suche dane to nie wszystko. Tak naprawdę Huawei ma ciut lepsze parametry, ale podczas normalnego użytkowania nie zobaczysz różnicy. Poza tym aparat, ekran czy bateria lepiej wypada w Samsungy, no ale skąd Ty to możesz wiedzieć, jak J5 2016 widziałaś zapewne tylko u kolego lub na ekspozycji w sklepie.

 

 

Słaby bo Samsung ma lepszy i taki argument wystarczy. Kolejny raz widać, że nie miałeś doczynienia z J5 2016

 

W testach procek w Huaweju wypada lepiej zarówno w singlu jak i multi, grafa tak samo, ale w normalnym użytkowaniu jako telefon to nie ma znaczenia w celach rozrywkowych już tak. Który ma lepszy aparat ciężko powiedzieć bo test musiałby się odbyć w takich samych warunkach, ekran to kwestia gustu a bateria faktycznie w samsungu większa ale ekran i sam telefon ciut większy i cięższy co nie każdemu będzie pasować.

 

Co mają rdzenie i ram do jakości ekranu? Poza tym Samsung ma AMOLED'a, więc nie będzie większa bieda.

 

To są dwa zdania. Przeczytaj dokładnie na co odpowiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...