Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Saimo

[PROBLEM] Nowy zestaw nie startuje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam kogo kto ewentualnie na prv pomoze mi z problemem z jakim sie spotkalem po raz 1szy w zyciu. WWcielo mi posta. Pisze 2gi raz. Otoz postanowilem wymienic po prawie 6sciu latach wysluzone bebechy mojego PC ( to co w sygnie). Zamowilem i7 6800k 2011 v3, plyte Asus x99 Pro USB3.1 i ram DDR4 Kingston Savage 2666Mhz CL 13 1,35V. Niestety komp NIE BOOTuje wcale. Na monitorze nie ma sygnalu. Na plycie glownej wyskakuje blad 53 a dioda od RAMu swieci ciaglym swiatlem co sugeruje problem ze zgodniascia ramu/ nieprawidlowym montazem ramu/ lub uszkodzeniem banku. Sprawdzalem kazda kosc osobno, we wszystkich bankach oraz 2 inne zestawy innego ramu innych producentow. Efekt identyczny. Wymienilem wiec plyte glowna na gwarancji i jest dokladnie to samo. Startuja jedynie wentylatory i pokazuje ten sam blad na plycie, 53. Na monitorze brak sygnalu. W poniedzialek sprawdze ram na zupelnie innym kompie ale to nie ram raczej skoro na innych zestawach bylo to samo. Procek?

z Gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś sposób z tego forum?

Z tego co widzę, chodzi o to, by wpychać kość z jednej strony, aż usłyszysz kliknięcie, a następnie z drugiej strony, wtedy również powinieneś usłyszeć klik. Spróbuj, jeżeli inaczej wkładałeś te kości. Tylko nie przesadź z siłą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem czy dokladnie wpinam kosci. Bylo dokladnie to samo z druga plyta asusa. Oddalem. Szukam czegos innego. Moze evga classfield? Ma swietne opinie. na asusa narzekaja serwisowcy, na MSI uzytkownicy. Thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...